•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 171
   کد: 151781
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
   مشاور شهردار مشهد مقدس در امور معلولان تاکید کرد؛

   حمایت شهرداری از تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت

   همانطور که آقای شهردار مشهد مقدس نیز این قول را دادند که هر جا که نیاز به حضور شهرداری هست و می‌توان تغییراتی ایجاد کرد که سازنده باشد، این نهاد اجرایی وارد عمل می‌شود.
   حمایت شهرداری از تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت

   مشاور شهردار مشهد مقدس در امور معلولان بر حمایت بی‌قید و شرط شهرداری از تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، فرشته تنهایی با بیان این مطلب در جریان بازدید از مجتمع آموزشی نیکوکاری توانیابان واقع در بولوار وکیل‌آباد، اظهار کرد: شهرداری در کنار تمام تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت است. از آن‌ها حمایت می‌کند و در راستای مناسب سازی فرصت‌ها و محیط گام بر می‌دارد.
   وی افزود: همانطور که آقای شهردار مشهد مقدس نیز این قول را دادند که هر جا که نیاز به حضور شهرداری هست و می‌توان تغییراتی ایجاد کرد که سازنده باشد، این نهاد اجرایی وارد عمل می‌شود.
   مشاور شهردار مشهد مقدس در امور معلولان با اشاره به اینکه یکی از اولولیت‌های شورای پنجم وضعیت مناسب‌سازی شهری و برابر سازی فرصت‌ها برای همه افراد است، گفت: این کار احترام به شان و آزادی افراد است و از دغدغه‌های اصلی شورا محسوب می‌گردد.
   تنهایی با تاکید بر اینکه هر کاری هزینه دارد، بیان کرد: اما هزینه مناسب سازی چشم گیر نیست.
   وی مشارکت مردم در این زمینه را مورد تاکید قرار داد و گفت: آنچه در گذشته رخ داده تمام شده است. اما برای بناهایی که قرار است احداث شود یا در دست اجرا است، باید مقررات و استانداردهای موجود رعایت شود.
   وی خاطرنشان کرد: رعایت این استانداردها هزینه در برندارد و تنها اجرای وظیفه‌ای است که قانون بر عهده سازندگان بناها نهاده است.
   مشاور شهردار مشهد مقدس در امور معلولان با بیان اینکه برای این منظور باید فرهنگ‌سازی صورت گیرد، گفت: اجرای این مهم تنها بر دوش شهرداری نیست. بلکه نهضتی است که باید راه اندازی شود و همه خود را در برابر آن مسئول بدانند.
   تنهایی افزود: شهرداری در عین حال در چارچوب وظایف خود به معلولان خدمات می‌دهد و تلاش می‌کند ظرفیت‌های جدید ارائه کند تا شهر مشهد را شهری برای همگان کند.
   وی بیان کرد: من واسطه بین تشکل‌های غیردولتی افراد دارای معلولیت و شهرداری و سایر سازمان‌ها هستم و باید از این فرصت به نفع این تشکل‌ها استفاده کنم.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 171
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .