•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 495
   کد: 153141
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
   رییس پلیس راهور استان خراسان رضوی مطرح کرد:

   اعمال قانون تاکسی‌های اینترنتی بدون مجوز از امروز

   مسوول ساماندهی و نظارت بر شرکت‌های تاکسی اینترنتی سازمان تاکسیرانی است و چنانچه ضوابط رعایت نشود، اعمال قانون از سوی پلیس راهور صورت می‌گیرد.
   اعمال قانون تاکسی‌های اینترنتی بدون مجوز از امروز

   رییس پلیس راهور استان خراسان رضوی از اعمال قانون تاکسی‌های اینترنتی بدون مجوز از امروز خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سرهنگ هادی حاجی‌زاده با بیان این مطلب، گفت: پلیس در راستای اجرای ماموریت‌های ذاتی و قانونی خود از امروز سه شنبه بیست و دوم خردادماه نسبت به اعمال قانون تاکسی‌های اینترنتی فاقد مجوز اقدام می‌کند.
   وی با تاکید بر اینکه ارائه دهندگان خدمات باید برابر ضوابط تعیین شده کارت و مجوز تردد داشته باشد، افزود: مسافرکشی یکی از آیتم‌های مطرح شده در قانون است که مشمول نظارت و اعمال قانون مجریان قانون قرار دارد.
   رییس پلیس راهور استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مسوول ساماندهی و نظارت بر شرکت‌های تاکسی اینترنتی سازمان تاکسیرانی است و چنانچه ضوابط رعایت نشود، اعمال قانون از سوی پلیس راهور صورت می‌گیرد.
   حاجی‌زاده با بیان اینکه مسافرکشی با خودروی شخصی تخلف است و بدان جریمه تعلق می‌گیرد، گفت: اگر مسافرکشی در چارچوب ضوابط تعیین شده نباشد، پلیس موظف است خاطیان را اعمال قانون کند.
   وی با اشاره به اینکه مهلت ارائه شده برای مجوزدار کردن شرکت‌های تاکسی اینترنتی تمام شده، گفت: این شرکت‌ها پیش از این باید نسبت به اخذ مجوزهای قانونی اقدام می‌کردند. البته نگاه پلیس در این زمینه در درجه اول ارشادی است. اما انتظار داریم هر چه سریعتر مجوزهای لازم از سوی این شرکت‌ها اخد شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 495
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 8
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .