•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 195
   کد: 153279
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   استاندار خراسان رضوی در بازدید از غرفه‌های اشتغال مددجویان بوستان کوهسنگی خبر داد:

   برپایی بازارچه‌های اشتغال موقت مددجویان در فصل تابستان با همکاری شهرداری مشهد

   ایجاد فروشگاه و نمایشگاه‌های موقت روشی است که برای فروش کالا استفاده می‌شود که ما هم با ایجاد این ظرفیت، در مددجویان آمادگی ورود به عرصه‌های جدید فروشگاهی را فراهم می‌کنیم.
   برپایی بازارچه‌های اشتغال موقت مددجویان در فصل تابستان با همکاری شهرداری مشهد

   استاندار خراسان رضوی از برپایی بازارچه‌های اشتغال موقت ویژه مددجویان در فصل تابستان با همکاری شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علیرضا رشیدیان در جریان بازدید از غرفه‌های اشتغال مددجویان این نهاد در محل بوستان کوهسنگی مشهد با اعلام اینکه ایجاد اشتغال برای اقشار نیازمند مسئله مهمی است، گفت: کمیته امداد در فضای کاری خود با مدنظر داشتن رویکرد توانمندسازی افراد نیازمند و مددجو توانسته ظرفیت اشتغال و کار اقتصادی و تولیدی را به‌ صورت ویژه برای زنان سرپرست خانوار فراهم کند.
   وی به مذاکرات صورت گرفته بین استانداری و شهرداری در مورد ایجاد بازارچه‌های موقت در سطح استان اشاره و بیان کرد: با توجه به زمان حضور گسترده زائر در فصل تابستان در مشهد و شهرستان‌ها مقرر شد تا بازارچه‌های موقت و دوره‌ای ایجاد شود تا کم‌کم مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد به نحوی قدرتمند شوند و بتوانند برای خود به‌صورت مستقل فضای فروشگاهی را ایجاد کنند.
   استاندار خراسان رضوی با عنوان اینکه به حساسیت اصناف در مورد برگزاری این‌گونه بازارچه‌ها احترام می‌گذاریم، افزود: ایجاد فروشگاه و نمایشگاه‌های موقت روشی است که برای فروش کالا استفاده می‌شود که ما هم با ایجاد این ظرفیت، در مددجویان آمادگی ورود به عرصه‌های جدید فروشگاهی را فراهم می‌کنیم.
   وی مدت ‌زمان برپایی بازارچه‌های اشتغال در مشهد را در فصل تابستان و در ۲۸ شهرستان استان یک هفته اعلام کرد.
   رشیدیان با اشاره به اینکه کمیته امداد با ایجاد اشتغال در استان جایگاه بی‌نظیری را به خود اختصاص داده است بیان کرد: امیدوارم این نهاد امسال هم رکورد خوبی را برای اقشار نیازمند داشته باشد.
    

   تعداد بازدید: 195
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .