•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 188
   کد: 153280
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   آماده‌باش 3 هزار دستگاه تاکسی در مبادی اطراف حرم مطهر همزمان با عید فطر

   همچنین کیوسک‌های مبادی ورودی و اطراف حرم مطهر به منظور دریافت اشیاء جامانده در تطعیلات عید فعال است.
   آماده‌باش 3 هزار دستگاه تاکسی در مبادی اطراف حرم مطهر همزمان با عید فطر

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از آماده‌باش 3 هزار دستگاه تاکسی در مبادی اطراف حرم مطهر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاعرسانی شهرداری مشهد، مهدی علوی مقدم گفت: 3 هزار دستگاه ناوگان تاکسیرانی مشهد به همراه شبکه تاکسی‌های بی‌سیم‌، به زائران و نمازگزاران عید سعید فطر در مبادی ورودی حرم مطهر و هسته مرکزی شهر سرویس‌دهی خواهند کرد.
   وی افزود: همچنین در تعطیلات عید سعید فطر، 100 نفر از بازرسان، ناظران، متصدیان بازرس و ناظر نیز به صورت مستمر در هسته مرکزی شهر حاضر هستند و به نحوه ارائه خدمت و سرویس‌دهی به زائران، مجاوران و نمازگزاران نظارت داردند.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد با اشاره به فعالیت 14 اکیپ خودرویی در سطح شهر، گفت: همچنین کیوسک‌های مبادی ورودی و اطراف حرم مطهر به منظور دریافت اشیاء جامانده در تطعیلات عید فعال است.
   گفتنی است، افراد می‌توانند انتقادات، پیشنهادات و یا نظرات خود را با تلفن‌ مرکز ارتباطات مردمی شهرداری 137، تلفن پنج رقمی 33134 و شماره تلفن بازرسی سازمان تاکسیرانی 33448150 در میان بگذارند.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 188
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .