•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 321
   کد: 153294
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   با ثبت نام در سامانه الکترونیکی محقق می‌شود:

   ارائه تسهیلات تشویقی به شهروندان مشهدی برای آبیاری درختان شهر

   برای شناسایی شهروندان فعال در این طرح که در آبیاری درختان و فضای سبز معابر مشارکت دارند باید روشی ساده وجود داشته باشد که به همین منظور سامانه‌ای طراحی شده است.
   ارائه تسهیلات تشویقی به شهروندان مشهدی برای آبیاری درختان شهر

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس از راه‌اندازی سامانه الکترونیکی کاشت و نگهداری درختان با مشارکت مردم جهت ارائه تسهیلات تشویقی برای حفظ و نگهداری فضای سبز به شهروندان مشهدی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد جواد رجاییان در برنامه زنده رادیویی "شهرما" با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه شهرداری مشهد، شعار شهر هوشمند با مشارکت شهروندان را مطرح ساخته است لذا یکی از پروژه‌ها در این راستا، ارائه تسهیلات تشویقی برای پویایی فضای سبز شهر می‌باشد.
   وی عنوان کرد: برای شناسایی شهروندان فعال در این طرح که در آبیاری درختان و فضای سبز معابر مشارکت دارند باید روشی ساده وجود داشته باشد که به همین منظور سامانه‌ای طراحی شده است.
   رجاییان تصریح کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت www.mashhad.ir در بخش خدمات الکترونیکی به «سامانه الکترونیکی کاشت و نگهداری درختان با مشارکت مردم» وارد شده و درخواست کاشت درخت و آبیاری آن را به صورت سیستمی ارائه نمایند.
   وی اذعان داشت: شهرداری مشهد جهت قدردانی از مشارکت شهروندان در نگهداشت فضای سبز و درختان شهر تسهیلات تشویقی برای آنان در قبال آبیاری درختان و فضای سبز در نظر گرفته است که این تشویق شامل تخفیف در عوارض نوسازی سالیانه شهروندان مشارکت کننده در طرح می‌باشد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس بیان کرد: در ادامه شهروندان با مراجعه به بخش «درخواست تسهیلات تشویقی حفظ فضای سبز»، «فرم درخواست برخورداری از تسهیلات تشویقی در زمینه حفظ و نگهداری فضای سبز» را پر نموده و از این تسهیلات برخوردار شوند.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 321
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .