•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 115
   کد: 154762
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
   به همت اداره فرهنگی و اجتماعی صورت گرفت؛

   برپایی کارگاه آموزشی مصرف بهینه انرژی در منطقه یک

   بهینه‌سازی مصرف انرژی مقوله‌ای است که علاوه بر کاهش هزینه‌ها می‌تواند کیفیت فضا و امکانات را بهبود بخشیده و به حفظ منابع تجدید ناپذیر انرژی و کاهش تولید آلاینده‌های زیست محیطی کمک شایانی کند.
   برپایی کارگاه آموزشی مصرف بهینه انرژی در منطقه یک

   شهردار منطقه یک مشهد از برپایی کارگاه آموزشی مصرف بهینه انرژی در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان اینکه این کارگاه در راستای کاهش مصرف برق با توجه به لزوم کاهش مصرف انرژی برگزار شد، اظهار کرد: آشنایی با شاخص‌های کاربردی مصرف انرژی، راهکارهای صرفه جویی انرژی در ساختمان، قوانین مرتبط با بهینه‌سازی انرژی در زمینه اصلاح الگوی مصرف و... از مطالب ارائه شده در این کارگاه بود.
   وی با اشاره به ارائه نکات کاربردی با رویکرد مصرف انرژی در واحدهای مسکونی در این کارگاه، گفت: بهینه‌سازی مصرف انرژی مقوله‌ای است که علاوه بر کاهش هزینه‌ها می‌تواند کیفیت فضا و امکانات را بهبود بخشیده و به حفظ منابع تجدید ناپذیر انرژی و کاهش تولید آلاینده‌های زیست محیطی کمک شایانی کند.
   اصغری با بیان اینکه برپایی این کارگاه‌ها موجب بهینه سازی مصرف انرژی می‌شود، افزود: همچنین در این جلسه مقرر گردید همکاران منطقه اگر نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش مصرف برق داشته باشند، از تخفیفات ویژه اداره برق برخوردار شوند.
    

   تعداد بازدید: 115
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .