•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 99
   کد: 154771
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
   شهردار منطقه 8 مشهد خبر داد:

   انجام عملیات روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) 54

   رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می‌تواند تاثیر خوبی در ایجاد یک خاطره خوب برای زائران بارگاه مطهر رضوی کند؛ این موضوع در مناطقی که در مجاورت بارگاه مطهر رضوی قرار دارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این مناطق باید به این موضوع بیش از پیش تاکید کنند.
   انجام عملیات روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) 54

   شهردار منطقه 8 مشهد از انجام عملیات روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) 54 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی بیان کرد: در راستای ساماندهی و ارتقاء سطح آسفالت معابر و جلوگیری از آب افتادگی عملیات روکش آسفالت خیایان امام خمینی (ره) 54 این منطقه کرده است.
   وی با اشاره به اهمیت این منطقه از لحاظ جغرافیایی عنوان کرد: منطقه 8 به علت همجواری با بارگاه مطهر رضوی و وجود خیابان امام خمینی (ع) به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی شهر مشهد به سمت حرم مطهر و مرکز شهر در طول سال شاهد حضور زائران و مجاوران زیادی است و به همین منظور لازم است معابر اصلی از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند تا بتوان خاطره خوشی از شهر مشهد را برای زائران به جا گذاشت.
   شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می‌تواند تاثیر خوبی در ایجاد یک خاطره خوب برای زائران بارگاه مطهر رضوی کند؛ این موضوع در مناطقی که در مجاورت بارگاه مطهر رضوی قرار دارند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این مناطق باید به این موضوع بیش از پیش تاکید کنند.
   فرقانی اضافه کرد: روکش آسفالت خیابان امام خمینی (ره) 54 با 1200 تن آسفالت و اعتبار 2 میلیارد و 150 میلیون ریال عملیاتی شده است.
   وی با اشاره به تحقق وعده آسفالت معابر فرعی در سال جاری با توجه به درخواست‌های شهروندی در روزنامه شهرآرا عنوان داشت: اولویت مدیریت شهری منطقه تسریع و تسهیل در پاسخگویی به درخواستهای شهروندان است .
    

   تعداد بازدید: 99
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .