•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 169
   کد: 154802
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد بیان کرد؛

   غلبه مدیریت شهری مشهد بر تحریم‌های غیر منصفانه با مهندسی معکوس

   قطار شهری مشهد بر اساس استانداردهای به روز به صورت مداوم مورد بررسی قرار می‌گیرد و با حداکثر ظرفیت به سرویس‌دهی خود ادامه می‌دهد. چه اینکه خروج بخشی از سیستم قطار شهری از مدار سرویس‌دهی می‌تواند مشکلات اساسی ایجاد کند.
   غلبه مدیریت شهری مشهد بر تحریم‌های غیر منصفانه با مهندسی معکوس

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدیریت شهری مشهد با مهندسی معکوس در قطار شهری بر تحریم‌های غیر منصفانه غلبه کرده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری با بیان این مطلب، در آیین رونمایی از تعمیر اساسی ناوگان خط یک قطار شهری مشهد که در محل ساختمان معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان خارجی به همراه برخی افراد ناآگاه داخلی در میدان رقابتی تنگاتنگ سعی بر بی‌اعتمادسازی جامعه دارند، تکیه بر توان مهندسان داخلی و اعتماد به آنان در مهندسی معکوس اتفاق مبارکی شکل داد و سبب شد مدیریت شهری بر تحریم‌های غیرمنصفانه غلبه کند.
   وی با اشاره به همت بالای مهندسان ایرانی و پایبندی آنان به اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران، افزود: آنان بی توجه به هیاهوهای بی محتوا، اتفاقات بزرگی را رقم زدند و حماسه شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس را اینبار در عرصه اقتصادی تداوم بخشیدند.
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ضمن قدردانی از مهندسان و کارگران این مرز و بوم در شکل‌گیری این اتفاق مبارک، بیان کرد: قطار شهری مشهد بر اساس استانداردهای به روز به صورت مداوم مورد بررسی قرار می‌گیرد و با حداکثر ظرفیت به سرویس‌دهی خود ادامه می‌دهد. چه اینکه خروج بخشی از سیستم قطار شهری از مدار سرویس‌دهی می‌تواند مشکلات اساسی ایجاد کند.
   حیدری تحقق مهندسی معکوس را تحقق شعار ما می‌توانیم خواند و افزود: این اتفاق مبارک نه تنها در کشور که در منطقه اتفاقی مبارک است و شاید همین اتکا به توان داخلی است که تا این حد دشمنانمان را در منطقه نگران کرده، به طوریکه در تلاش‌اند به کشورمان آسیب بزنند.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 169
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .