•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 194
   کد: 154826
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌رضوی؛

   حل مسئله کمربند جنوبی در گرو پایبندی به قانون و تعامل است

   وجود اختلاف دیدگاه میان این دو دستگاه طبیعی است، حتی در برخی از موارد مدیران خود شهرداری، استانداری یا دستگاه قضایی با یکدیگر اختلاف نظر دارند، بنابراین بایستی با گفت‌و گو اختلاف نظرات خود را رفع کنند.
   حل مسئله کمربند جنوبی در گرو پایبندی به قانون و تعامل است

   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان‌رضوی گفت: لازمه حل مسائل میان قوه‌قضاییه و شورای شهر مشهد، گفت‌و گوی بیشتر در فضای دوستانه‌تر است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، به نقل از ایسنا، محمدرحیم نوروزیان در رابطه با مشکلات و اختلاف‌نظرهای موجود میان شهرداری و دستگاه قضایی استان اظهار کرد: وجود اختلاف دیدگاه میان این دو دستگاه طبیعی است، حتی در برخی از موارد مدیران خود شهرداری، استانداری یا دستگاه قضایی با یکدیگر اختلاف نظر دارند، بنابراین بایستی با گفت‌و گو اختلاف نظرات خود را رفع کنند.
   وی در مورد اختلافات موجود میان شهرداری و دستگاه قضایی در رابطه با مسأله کمربند جنوبی افزود: اگرچه که این مسأله در حوزه استانداری قرار نمی‌گیرد، اما موضوعی است که توسط همه دنبال می‌شود. باید توجه داشت که این مسأله، مسیر قانونی خود را طی خواهد کرد و سرانجام آن را قانون مشخص خواهد کرد. درواقع بایستی هر دو طرف با یکدیگر گفت‌وگو و تعامل داشته باشند و از دیدگاه‌های دوستان دیگری که در این موضوع، صاحب‌نظر هستند، بهره گیرند. ما مشکلی نداریم که برای آن، راه حلی وجود نداشته باشد، اما لازمه حل مسائل گفت‌وگوی بیشتر در فضای دوستانه‌تر است.
   نوروزیان خاطرنشان کرد: در زمینه ایجاد فضاهای شاد در شهر بایستی این اجماع میان مسئولان صورت بگیرد؛ چرا که مردم ما به نشاط و شادی بیشتری نیازمندند. بنابراین بایستی مسئولان نظر هماهنگی مبنی‌بر وجود فضاهای شاد در شهر داشته باشند که خوشبختانه این نظر موافق به‌وجود آمده است. در همین راستا در آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، امام جمعه مشهد نیز با این موضوع موافق و همراه بوده است .

   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .