•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 209
   کد: 156559
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸

   شست و شوی هرروزه نهر نادری در منطقه 2 مشهد

   این عملیات توسط تانکرهای فشار قوی و همچنین استفاده از ماده هیدروژن پراکساید که ماده ای ضد بو هست از ابتدای تابستان آغاز شده است و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.
   شست و شوی هرروزه نهر نادری در منطقه 2 مشهد

   شهردار منطقه 2 مشهد گفت: شست و شوی هرروزه نهر نادری (کانال سرپوشیده میدان توحید) توسط خدمات شهری منطقه 2 صورت می گیرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جلال قربانی اظهار داشت: به علت بوی نامطبوع منتشر شده، نهر نادری در قسمت میدان توحید هرروز صبح تا پایان تابستان شست و شو خواهد شد.
   وی افزود: این عملیات توسط تانکرهای فشار قوی و همچنین استفاده از ماده هیدروژن پراکساید که ماده ای ضد بو هست از ابتدای تابستان آغاز شده است و تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.
   قربانی تصریح کرد: وجود فاضلاب های خانگی که بیشتر در ابتدای مسیر( شهرداری منطقه 1 ) وارد کانال میگردد ، تعداد بسیار اندک دریچه های هوادهی در مسیر نهر قدیم و جدید نادری و تجمع و مانداب فاضلاب به ارتفاع حدود 5 سانتیمتر در منهول ضلع شمالی رینگ میدان از علل اصلی انتشار بوی نامطبوع است.
   وی افزود: به همین دلیل در طول سال علاوه بر شستشوی سنتی هر روزه هفته ای دو روز کانال شویی مکانیزه نیز در میدان توحید انجام می شود.

   تعداد بازدید: 209
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .