•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 262
   کد: 156584
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد:

   رسانه‌ها به آشنایی شهروندان با حقوقشان کمک کنند

   نارضایتی حتی اگر در بخش کوچکی از شهروندان ایجاد شود تاثیر زیادی بر سایر شهروندان و عملکرد کلی سازمان خواهد بود.
   رسانه‌ها به آشنایی شهروندان با حقوقشان کمک کنند

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: رسانه‌ها با توجه به رسالتی که دارند باید به آشنایی شهروندان به حقوقشان کمک کنند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد به نقل از خبرگزاری مهر، محمدرضا حسین‌نژاد به همراه معاونان خود در بازدید از خبرگزاری مهر اظهار کرد: رسانه‌ها باید بیشتر اخبار سازنده و امیدبخش را منتشر کنند و با اخبار خود باعث نگرانی مردم نشوند.
   وی افزود: قدرت رسانه‌ها در جلب مشارکت مردم در عمران و آبادانی شهر بسیار مهم است و در این مسیر روزنامه‌ها و خبرگزارها باید به آشنایی شهروندان با حقوق خودشان کمک کنند.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد تصریح کرد: نارضایتی حتی اگر در بخش کوچکی از شهروندان ایجاد شود تاثیر زیادی بر سایر شهروندان و عملکرد کلی سازمان خواهد بود.
   حسین‌نژاد بیان کرد: حوزه شهرسازی در شهرداری یکی از مهم‌ترین بخش‌ها است زیرا موضوعات مهمی از جمله صدور پروانه به فعالیت همکاران ما باز می‌گردد و تلاش کردیم رضایت مردمی را از عملکرد خودمان افزایش دهیم.
   همچنین مصطفی یاوری نسب، مسوول خبرگزاری مهر خراسان رضوی نیز در این بازدید نیز اظهار کرد: برای همکاری در راستای آشنایی بیشتر شهروندان با حقوق خود و انتشار اخبار خدمات شهرداری آمادگی کامل در این مجموعه وجود دارد.

   تعداد بازدید: 262
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .