•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 137
   کد: 156596
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۱۸
   شهردار منطقه 8 مشهد با حضور در اداره رسانه به مناسبت روز خبرنگار؛

   رسانه‌ها ما را در به ثمر رساندن فعالیت‌های شهری همراهی می‌کنند

   شهرداری نهاد مردمی است که باید در کنار مردم قرار بگیرد تا آنان به راحتی بتوانند بسیاری از ناملایمات را به گوش ما برسانند و مشکلات مردم را به راحتی حل نمایند.
   رسانه‌ها ما را در به ثمر رساندن فعالیت‌های شهری همراهی می‌کنند

   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: رسانه‌ها نقش بی‌بدیلی دارند، به این علت که برای به ثمر رساندن فعالیت‌های عمرانی و فعالیت‌های سایر حوزه‌های مجموعه مدیریت شهری ما را یاری می‌دهند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با حضور در اداره رسانه شهرداری مشهد به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز افزود: کمک‌های اصحاب رسانه، افزایش کیفیت زندگی شهروندان را به دنبال دارد.
   وی خاطرنشان کرد: شهرداری نهاد مردمی است که باید در کنار مردم قرار بگیرد تا آنان به راحتی بتوانند بسیاری از ناملایمات را به گوش ما برسانند و مشکلات مردم را به راحتی حل نمایند.
   فرقانی ابراز کرد: بهره‌گیری شهروندان مشهدی از فضاهای شهری خواسته شهرداری منطقه 8 است که متاسفانه این منطقه با مشکلاتی مواجه است به این دلیل که در محاصره نهادهایی است که چند تملکی را اراضی فضای سبز ایجاد کرده است.
   زهرا غلامی

   تعداد بازدید: 137
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .