•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 586
   کد: 157622
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد خبر داد:

   ورود 10 واگن جدید خط دو مترو به مشهد/ 5 واگن دیگر خط دو تا پایان شهریور وارد مشهد می‌شود

   کل 100 واگن به مبلغ 98 میلیون یورو یعنی هر واگن 980 هزار یورو خریداری شده است که 200 هزار یورو کمتر از از واگن‌های مشابه خود بوده است
   ورود 10 واگن جدید خط دو مترو به مشهد/ 5 واگن دیگر خط دو تا پایان شهریور وارد مشهد می‌شود

   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد مقدس از ورود 10 واگن جدید خط دو مترو شامل دو قطار کامل تا پایان هفته جاری به مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، کیانوش کیامرزبا بیان اینکه 5 واگن هفته گذشته و 5 واگن جدید نیز این هفته وارد مشهد خواهد شد، افزود: با ورود این 10 واگن مجموع تعداد واگن‌های خط دو مترو به 60 واگن شامل 12 قطار 5 واگنه خواهد رسید.
   وی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده 5 واگن دیگر از مجموع 100 واگن خریداری شده برای خط دو مترو نیز تا پایان شهریور وارد مشهد می‌شود و تعداد قطارها به سیزده قطار افزایش پیدا خواهد کرد؛ همچنین قطار چهاردهم نیز که در حال مونتاژ در تهران است اوایل ماه آینده به مشهد منتقل می‌شود.
   کیامرز به 30 واگن باقی مانده از مجموع 100 واگن اشاره و اظهار کرد: این واگن‌ها نیز در تهران در مرحله رنگ آمیزی قرار دارند که پس از مونتاژ ظرف 2-3 ماه آینده به مشهد فرستاده خواهند شد.
   مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد ادامه داد: کل 100 واگن به مبلغ 98 میلیون یورو یعنی هر واگن 980 هزار یورو خریداری شده است که 200 هزار یورو کمتر از از واگن‌های مشابه خود بوده است که این اقدام خوب شهرداری مشهد در زمان مناسب باعث شد دچار چالش‌های ارزی نشویم.
   وی درخصوص اجرای ادامه خط دو مترو مشهد نیز افزود: تمام تلاش ما این است که تا پایان سال مسافرگیری این خط تا بولوار پیروزی انجام شود.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 586
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .