•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 358
   کد: 157686
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
   معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد مقدس در همایش تجلیل سادات:

   راهبرد مدیریت شهری ارتقاء انسجام و پیوندهای اجتماعی است

   در گذشته پاتوقها، محافل خانوادگی، بازارهاو هیئات مذهبی باعث ارتقاء و انسجام اجتماعی بودند و حس تعلق را در جامعه ایجاد می کردند.
   راهبرد مدیریت شهری ارتقاء انسجام و پیوندهای اجتماعی است

   معاون و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد مقدس با اشاره به اهمیت انسجام اجتماعی گفت: یکی از راهبردهای مدیریت جدید شهری در مباحث فرهنگی ارتقاء انسجام و پیوندهای اجتماعی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، هادی بختیاری عصر امروز در آئین تجلیل از سادات مشهد مقدس که با حضور شهردار مشهد مقدس برگزار شد، افزود: برای ارتقاء انسجام اجتماعی دو راهکار جدی وجود دارد که یکی از انها احیا و حفظ سنت هایی است که در جامعه وجود دارد .
   وی اضافه کرد: در گذشته پاتوقها، محافل خانوادگی، بازارهاو هیئات مذهبی باعث ارتقاء و انسجام اجتماعی بودند و حس تعلق را در جامعه ایجاد می کردند.
   وی ادامه داد: یکی از سنت های خوبی که باعث انسجام و ایجاد پیوند در جامعه و خانوادهها می شد دیدار با سادات در روز عید غدیر بود که علاوه بر نشان دادن ارادت به خاندان پیامبر (ص) واهل بیت (س) فضایی را برای تعاملات اجتماعی ایجاد می کرد.
   بختیاری گفت: این همایش نیز با تاکید بر گسترش این سنت نیکو و تجلیل از سادات توسط شهرداری مشهد برگزار شد.
   لازم به ذکر است تمبر یادبود مرحوم سید رضا نیری، رئیس مجمع خیرین سلامت با حضور آیت الله سیدان وتقی زاده خامسی شهردار مشهد مقدس رونمایی شد.
   مجیدخبیری 

   تعداد بازدید: 358
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .