•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 221
   کد: 158463
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
   شهردار مشهد مقدس در مراسم افتتاح 6 بوستان در مناطق کم برخوردار؛

   ارتقاء کیفیت زندگی مردم در مناطق کم برخوردار، امنیت وتوسعه به همراه دارد/ مصمم هستیم کیفیت زندگی مردم درمناطق کم برخوردار را افزایش دهیم

   با افتتاح این پارک‌ها در مجموع طی یک ماه گذشته 140 هزار متر مربع فضای سبز در مناطق کم برخوردار ایجاد شده است.
   ارتقاء کیفیت زندگی مردم در مناطق کم برخوردار، امنیت وتوسعه به همراه دارد/ مصمم هستیم کیفیت زندگی مردم درمناطق کم برخوردار را افزایش دهیم

   شهردار مشهد مقدس با تاکید بر اینکه ارتقاء زندگی مردم درمناطق کم برخوردار، امنیت و توسعه را به دنبال خواهد داشت، گفت: مصمم هستیم کیفیت زندگی مردم را در مناطق کم برخوردار شهر مشهد ارتقاء دهیم .
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، تقی زاده خامسی، در مراسم افتتاح همزمان 5 بوستان و طرح توسعه فاز چهارم بوستان بزرگ بهار، که با حضور قاضی زاده، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی و همچنین رئیس واعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود : معتقدم اگر با ایجاد فضاهای مناسب شور و نشاط و آبادانی را به مناطق کم برخوردار بیاوریم و کیفیت زندگی مردم را ارتقاء دهیم امنیت و توسعه نیز به این مناطق خواهد آمد.
   تقی زاده خامسی اضافه کرد: بر این اساس مصمم هستیم با حمایت‌های شورای شهر، کیفیت زندگی مردم را در مناطق کم برخوردار ارتقاء دهیم .
   شهردار مشهد به ایجاد 3 بوستان طی یک ماه گذشته در مناطق کم برخوردار اشاره کرد و گفت: امروز نیز 5 بوستان و طرح توسعه بوستان بزرگ بهار با 90 هزار متر مربع وسعت، در اختیار شهروندان منطقه 3 شهرداری مشهد گذاشته شد تا خانواده‌ها وجوانان، اوقات فراغت خود را در آنها سپری کنند .
   وی با بیان اینکه این 6 بوستان با نام مبارک سیدالشهدا(ع) افتتاح شد، اظهار کرد: با افتتاح این پارک‌ها در مجموع طی یک ماه گذشته 140 هزار متر مربع فضای سبز در مناطق کم برخوردار ایجاد شده است.
   وی افزود: همچنین با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بوستان‌ها و فضای سبز بیشتری در نقاط مختلف شهر به ویژه مناطق کم برخوردار تا پایان سال ایجاد می‌شود.
   تقی زاده خامسی، با تاکید بر اینکه بانوان نیز باید از فضاهای سبز اختصاصی برخوردار باشند، ادامه داد: لذا از معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد می‌خواهیم در این محل، پارکی ویژه بانوان ایجاد شود.
   لازم به ذکر است از 17 مرداد ماه تا کنون و تنها طی یک ماه، مجموع ورزشی مجهز امید و زندگی، 9 بوستان، 5 مسجد، ایستگاه استقبال از زائر و گود کشتی با چوخه توسط مدیریت شهری مشهد به بهره‌برداری رسیده است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 221
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .