•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 177
   کد: 158465
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
   نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شهردار و اعضای شورای شهر مشهد؛

   همت شهردار و شورای شهر مشهد، آبادانی شهر به ویژه مناطق کم برخوردار است

   خوشبختانه مدیریت شهری و شورای شهر مشهد این موضوع را درک کرده و همت خود را در آبادانی شهر به ویژه مناطق کم برخوردار قرار داده‌اند که امیدواریم مشهد که تمدن‌ساز است به عنوان الگوی مدیریت شهری و آبادانی و رفاه در دنیا معرفی شود .
   همت شهردار و شورای شهر مشهد، آبادانی شهر به ویژه مناطق کم برخوردار است

    نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از شهردار و اعضای شورای شهر مشهد مقدس، گفت: از شهردار و اعضای شورای شهر که همتشان آبادانی شهر به ویژه مناطق کم برخوردار است تشکر می‌کنم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، عصر امروز در مراسم افتتاح همزمان 5 بوستان و توسعه بوستان بهار در محلات کم برخوردار منطقه سه شهرداری مشهد که با حضور شهردار و اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود: محرومان و مستضعفان صاحبان اصلی کشور هستند و حکومت و مسئولان وظیفه دارند تفاوت‌هایی که میان مناطق برخوردار و کم برخوردار وجود دارد را کاهش داده و برطرف کنند .
   وی اضافه کرد: خوشبختانه مدیریت شهری و شورای شهر مشهد این موضوع را درک کرده و همت خود را در آبادانی شهر به ویژه مناطق کم برخوردار قرار داده‌اند که امیدواریم مشهد که تمدن‌ساز است به عنوان الگوی مدیریت شهری و آبادانی و رفاه در دنیا معرفی شود .
   وی ادامه داد: بیشترین افرادی که از خارج به کشور وارد می‌شوند برای زیارت به مشهد سفر می‌کنند لذا باید وقتی از مشهد می‌روند آن را برای دیگران شهری با وضعیت مناسب توصیف کنند.
   قاضی‌زاده با بیان اینکه فضاهای سبز و بوستان‌ها در کنار شادابی و نشاط برای شهروندان بر کاهش آلودگی هوا تاثیر گذار هستند، اظهار کرد: اقدامات خوبی در ایجاد کمربند سبز و فضاهای سبز شهری انجام شده است که امیدواریم سرعت بیشتری به خود بگیرد.
   نماینده مردم مشهد در مجلس سورای اسلامی به کمبود منابع آبی اشاره کرد و گفت: مشکل تامین زمین برای ایجاد فضای سبز به گونه‌ای می‌توان حل کرد اما برای تامین منابع آبی جهت آبیاری فضاهای سبز باید چاره‌ای اندیشیده شده و از فناوری‌های جدید استفاده شود که قطعا این کار انجام شده است.
   لازم به ذکر است از 17 مرداد ماه تا کنون و تنها طی یک ماه، مجموعه ورزشی مجهز امید و زندگی، 9بوستان، 5 مسجد، ایستگاه استقبال از زائر و گود کشتی با چوخه توسط مدیریت شهری مشهد به بهره‌برداری رسیده است.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 177
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .