•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 175
   کد: 158471
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در مراسم افتتاح 6 بوستان در مناطق کم برخوردار؛

   شهر آباد، آزاد و با نشاط یکی از اصلی‌ترین شعارهای شورای پنجم است / برنامه‌ریزی برای احداث 50 بوستان در مشهد تا پایان سال جاری

   در بودجه امسال شهرداری مشهد ایجاد 50 بوستان به ویژه در مناطق کم برخوردار پیش‌بینی شده است که اکنون امروز شاهد بهره‌‌برداری از 5 بوستان با هزینه‌ای حدود 10 میلیارد تومان هستیم.
   شهر آباد، آزاد و با نشاط یکی از اصلی‌ترین شعارهای شورای پنجم است / برنامه‌ریزی برای احداث 50 بوستان در مشهد تا پایان سال جاری

   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد گفت: شهر آباد، آزاد و با نشاط یکی از اصلی‌ترین شعارهای شورای پنجم است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد حسین ودیعی، در مراسم افتتاح 5 بوستان و توسعه بوستان بهار که با حضور نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر مشهد برگزار شد، افزود: یکی ازجنبه‌های نشاط و آبادانی در شهرها و بویژه کلانشهرها از جمله مشهد، ایجاد فضاهای سبز و بوستان‌ها است.
   وی اضافه کرد: در بودجه امسال شهرداری مشهد ایجاد 50 بوستان به ویژه در مناطق کم برخوردار پیش‌بینی شده است که اکنون امروز شاهد بهره‌‌برداری از 5 بوستان با هزینه‌ای حدود 10 میلیارد تومان هستیم.
   بدیعی با اشاره به اینکه توسعه و آبادانی شهر به ویژه مناطق پیرامونی و کم‌ برخوردار، یکی از دغدغه‌های اصلی شورای پنجم شهر است، تصریح کرد: مدیریت شهری به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته، لذا توسعه عدالت محور و متوازن شهری را در دستورکار خود قرار داده است.
   عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد به کارکردهای فضاهای سبز شهری اشاره و اظهار کرد: افزایش شادابی، نشاط و گسترش تعاملات اجتماعی، بخشی از کارکرد و تاثیرات فضاهای سبز است لذا در بودجه امسال شهرداری مشهد، بخش عمده‌ای از بودجه عمرانی حوزه خدمات شهری به توسعه بوستان‌ها و فضای سبز شهری به ویژه مناطق کم برخوردار اختصاص یافته است.
   وی ادامه داد: همچنین در ردیف‌های دیگر بودجه شهرداری مشهد، توسعه فضاهای سبز، تفریحی و فرهنگی و ورزشی نیز مورد توجه قرار گرفته است ودر کنار آن، از بودجه دولتی نیز برای کمک به بهسازی و بازسازی مناطق کم برخوردار و بافت‌های فرسوده استفاده خواهیم کرد.
   ودیعی گفت: سیاست شورای شهر، توسعه یافتگی مناطق کم برخوردار شهر است که در این مسیر با کمک تمامی مدیران شهری، استانی، ملی و نمایندگان مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تلاش خواهیم کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .