•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 264
   کد: 158551
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
   شهردار منطقه 4 مشهد در دومین نشست فصلی شوراهای اجتماعی محلات تاکید کرد؛

   استفاده از ظرفیت شورای اجتماعی محلات جهت پر رنگ کردن مشارکت مردمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی / 60 جلسه با 78 مصوبه، حاصل فعالیت 6 ماهه شوراهای اجتماعی محلات منطقه 4

   با وجود اتمام این پروژه در نواحی 1 و2، متاسفانه تعدادی از شهروندان منازل خود را به شبکه اگو متصل نکرده‌اند و شاهد رهاسازی پساب خانگی در معابر هستیم.
   استفاده از ظرفیت شورای اجتماعی محلات جهت پر رنگ کردن مشارکت مردمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی / 60 جلسه با 78 مصوبه، حاصل فعالیت 6 ماهه شوراهای اجتماعی محلات منطقه 4

    شهردار منطقه 4 مشهد در دومین نشست فصلی شوراهای اجتماعی محلات این منطقه در سال 97، بر نقش و جایگاه ویژه مشارکت مردمی در گسترش اجرای برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی در این مراسم ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و شهادت سید و سالار شهیدان امام حسین (ع)، گفت: از ابتدای سال جاری 60 جلسه شورای اجتماعی محلات در 10 محله این منطقه برگزار گردیده که نتیجه این جلسات تصویب 78 مصوبه در منطقه چهار بوده است.
   غلامی خاطر نشان کرد: آسیب‌های اجتماعی، مهارت‌های زندگی، بهداشت، کتاب و کتاب خوانی، اوقات فراغت، آموزش فرهنگ شهروندی، سواد رسانه‌ای، مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی و ... از محوریت‌های مصوبات شورای‌های اجتماعی محلات این منطقه است.
   وی بر نقش و جایگاه ویژه مشارکت مردمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد و افزود: می‌توان از ظرفیت شوراهای اجتماعی محلات برای فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی شهروندان در راستای افزایش مشارکت مردمی در اجرای برنامه‌های فرهنگی بهره برد.
   شهردار منطقه چهار مشهد در بخش دیگری از سخنانش به اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب خانگی در منطقه 4 اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود اتمام این پروژه در نواحی 1 و2، متاسفانه تعدادی از شهروندان منازل خود را به شبکه اگو متصل نکرده‌اند و شاهد رهاسازی پساب خانگی در معابر هستیم.
   غلامی اذعان داشت: آگاه‌سازی شهروندان مبنی بر لزوم اتصال منازل به شبکه جمع‌آوری فاضلاب خانگی در راستای ارتقاء سطح بهداشت و جلوگیری از آسیب به زیرساخت‌های شهری در نتیجه رهاسازی پساب‌های خانگی، می‌تواند از طریق شوراهای اجتماعی محلات صورت گیرد.
   وی در پایان از اقدامات شوراهای اجتماعی محلات منطقه تشکر کرد و یادآور شد: شهرداری منطقه چهار با توان زیاد در حدود وظایف خود از شوراهای اجتماعی محلات حمایت خواهد کرد.

   تعداد بازدید: 264
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .