•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 412
   کد: 158555
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۱
   مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد خبر داد:

   ایجاد بستر نرم‌افزاری مناسب جهت ارزیابی عملکرد مطلوب در شهرداری مشهد

   گروه ارزیابی عملکرد به دنبال اصلاح سامانه موجود و ایجاد بستر مناسبی است تا بتواند با استفاده از آن، فرآیند ارزیابی عملکرد را در حوزه‌های زیرمجموعه شهرداری به نحو مطلوب به انجام برساند.
   ایجاد بستر نرم‌افزاری مناسب جهت ارزیابی عملکرد مطلوب در شهرداری مشهد

   مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد گفت: اصلاح سامانه موجود و ایجاد بستر نرم افزاری مناسب جهت ارزیابی و مدیریت عملکرد در دست انجام است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با اعلام این خبر افزود: این اقدام با توجه به حجم گسترده و تنوع زیاد وظایف و ماموریت‌های حوزه‌های مختلف شهرداری (اعم از حوزه‌های ستاد، صف، سازمان‌ها و شرکت های تابعه) و پیچیدگی فرآیندهای ارزیابی و مدیریت عملکرد صورت خواهد پذیرفت.
   وی در این خصوص اظهار کرد: گروه ارزیابی عملکرد به دنبال اصلاح سامانه موجود و ایجاد بستر مناسبی است تا بتواند با استفاده از آن، فرآیند ارزیابی عملکرد را در حوزه‌های زیرمجموعه شهرداری به نحو مطلوب به انجام برساند.
   مدیر کل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد، ایجاد بستری مناسب برای ارزیابی عملکرد مطلوب و بهینه، ارتباط این سامانه با سامانه‌های موجود شهرداری و استخراج داده‌ها و اطلاعات صحیح از این سامانه‌ها و همچنین استفاده از کارکردها و قابلیت‌های متنوع جهت گزارش دهی، تجزیه، تحلیل و ارائه بازخوردهای مناسب ارزیابی عملکرد را از اهداف مورد نظر در این خصوص عنوان کرد.
   بارانی خاطر نشان کرد: در همین راستا گروه ارزیابی عملکرد به دنبال بررسی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های نرم افزارهای مختلف برای انتخاب سامانه‌ای مناسب به منظور دستیابی به اهداف فوق می‌باشد.
    

   تعداد بازدید: 412
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .