•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 225
   کد: 158619
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
   مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران؛

   شهردار مشهد، مدیری با تجربه و قوی است که نگاه رسانه‌ای حرفه‌ای به موضوعات دارد

   در مدیریت جدید سعی کرده‌ایم که خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به جایگاه اصلی خودش باز گردد، بر همین اساس به سمت بهره‌گیری از نیروهای جوان و توانمند حرکت کرده و استفاده از فرمت‌ها و ابزارهای جدید رسانه‌ای را در دستور کار قرار داده‌ایم.
   شهردار مشهد، مدیری با تجربه و قوی است که نگاه رسانه‌ای حرفه‌ای به موضوعات دارد

   مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به تجربیات شهردار مشهد در حوزه مدیریت و رسانه گفت: تقی‌زاده خامسی، مدیری قوی و با تجربه است که با توجه به تجربیاتش در حوزه رسانه، نگاه رسانه‌ای حرفه‌ای به موضوعات دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید ضیاء هاشمی، صبح امروز با حضور در دفتر شهردار مشهد و دیدار با تقی زاده خامسی با تقدیر از اقدامات مثبتی که توسط مدیریت شهری مشهد انجام شده است افزود: این نگاه حرفه‌ای به حوزه رسانه تغییرات کمی و کیفی قابل توجه‌ای در روزنامه شهرآرا ایجاد کرده است، به گونه‌ای که اکنون روزنامه شهرآرا توانسته در عرصه مطبوعات و میان مردم جای خود را باز کند .
   وی به تغییرات انجام شده در خبرگزاری ایرنا اشاره و اضافه کرد: در مدیریت جدید سعی کرده‌ایم که خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران به جایگاه اصلی خودش باز گردد، بر همین اساس به سمت بهره‌گیری از نیروهای جوان و توانمند حرکت کرده و استفاده از فرمت‌ها و ابزارهای جدید رسانه‌ای را در دستور کار قرار داده‌ایم.
   هاشمی ادامه داد: همچنین در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، ایرنا پلاس را راه‌اندازی و نشست‌های خبری تحلیلی رویدادهای داخلی و خارجی با حضور اساتید و کارشناسان برگزار و فیلم‌های مستند خبری نیز تولید می‌شود.
   وی از شهردار مشهد دعوت کرد تا با حضور در تهران از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران بازدید به عمل آورد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 225
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .