•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 136
   کد: 158621
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
   رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد:

   حذف الیت موجب ناعدالتی در حوزه پارک حاشیه ای می شود

   اگر امروز الیت را از چرخه فعالیت خارج کنیم، با توجه به وضعیت حمل و نقل و ترافیک شهر مشهد، اتفاقات ناخوشایند و ناعادلانه ای در حوزه پارک های حاشیه ای به وجود می آید و ممکن است یک فرد ساعت ها یک جای پارک که باید مورد استفاده 10ها نفر قرار بگیرد را در روز اشغال کند.
   حذف الیت موجب ناعدالتی در حوزه پارک حاشیه ای می شود

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند در جریان بازدید رئیس شورای اسلامی شهر از شرکت ترافیک هوشمند الیت اظهارکرد: ساماندهی پارک های حاشیه ای در مشهد جز موضوعات بسیار مهم و ضروری است و این که شرکت الیت توانسته گام های بسیاری خوبی را در این زمینه بردارد به فال نیک می گیریم.
   وی ادامه داد: با این حال اگر شهرداری مشهد به سمت تصدیگری در الیت نمی رفت و همانند گذشته، بخش خصوصی را نیز دخیل این کار می کرد، بهتر بود.
   رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی مشهد با اشاره به حمایت شورا از موضوع مکانیزه شدن الیت تصریح کرد: استفاده از تکنولوژی های جدید در حوزه حمل و نقل به معنای حذف نیروی انسانی نیست و باید در حوزه بهره گیری از این ظرفیت ها نیز گام های اساسی برداشته شود.
   وی با اشاره به توفیق 98 درصدی الیت در انجام کارهای خود متذکرشد: اگر امروز الیت را از چرخه فعالیت خارج کنیم، با توجه به وضعیت حمل و نقل و ترافیک شهر مشهد، اتفاقات ناخوشایند و ناعادلانه ای در حوزه پارک های حاشیه ای به وجود می آید و ممکن است یک فرد ساعت ها یک جای پارک که باید مورد استفاده 10ها نفر قرار بگیرد را در روز اشغال کند.
    

   تعداد بازدید: 136
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .