•  
   منبع خبر : ۱۰۰۹
   تعداد بازدید: 123
   کد: 161976
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶
   فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد خبر داد؛

   دایر بودن پایگاه اهدای خون شهدای شهرداری مشهد در روز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)

   به کلیه هموطنان و بویژه مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا ( ع ) ، اعلام گردیده که در این ایام در مشهد در مورخه 16 آبان ماه مصادف با رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام، تیم سیار مستقر در سالن شهرداری مرکز (شهدا )  از ساعت 8 الی 13 و 15 الی 18 آماده دریافت خون های اهدایی زائرین و مجاورین می باشد .
   دایر بودن پایگاه اهدای خون شهدای شهرداری مشهد در روز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)

   فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری مشهد از فعالیت پایگاه اهدای خون سیار شهدای شهرداری در روز ۱۶ آبان ماه جاری خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین حسامی با تسلیت ایام سوگواری رحلت پیامبر اکرم(ص)،امام حسن (ع) و امام رضا (ع)، اظهار داشت: در این روزها مانند هر ساله شاهد حضور میلیونی زائران و چند صدهزار نفری زائران پیاده در شهر مسهد هستیم که می خواهند ارادت خود را به آستان ائمه اطهار اعلام کنند.
   وی افزود: یکی از وظایف ما مجاوران، میزبانی شایسته از زائران رضوی است. هر کسی به نوعی این میزبانی را انجام می دهد اما یکی از بهترین انواع خدمت رسانی، نذر خون و اهدای این مایع حیاتی از رگ های خود به سایر هم نوعانمان می باشد زیرا بعضی از زائران و مجاوران در همین ایام با بیماری دست و پنجه نرم کرده و نیازمند اهدای خون از سوی دیگران برای ادامه یافتن زندگیشان هستند.
   حسامی اذعان داشت: در همین راستا، دیگر بار، پایگاه سیار اهدای خون شهدای شهرداری را در محل عرصه میدان شهدا که محل تلاقی دسته جات عزاداری و کاروان های زائران پیاده است راه اندازی نمودیم.
   وی گفت: به کلیه هموطنان و بویژه مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا ( ع ) ، اعلام گردیده که در این ایام در مشهد در مورخه 16 آبان ماه مصادف با رحلت پیامبر عظیم الشان اسلام و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام، تیم سیار مستقر در سالن شهرداری مرکز (شهدا )  از ساعت 8 الی 13 و 15 الی 18 آماده دریافت خون های اهدایی زائرین و مجاورین می باشد .
   لازم به ذکر است شرایط عمومی اهدای خون شامل وزن بیش از 50 کیلوگرم ، سن بین 18 تا 60 سال ، رعایت فواصل اهدای خون حداقل بمدت 8 هفته ، رعایت تعداد نوبت مجاز اهدای خون در سال و رعایت مسائل بهداشتی و جسمی لازم است.
   احمد پورمفردی  

   تعداد بازدید: 123
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .