•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 162
   کد: 162006
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۷
   مدیرکل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی خبر داد:

   ورود بیش از 433 هزار مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد

   آمار زائران پیاده ای که تا شب گذشته به مشهد مجموع زائران پیاده ای که به مشهد وارد شده و یا در طول محورهای منتهی به شهر بودند در مجموع 346 هزار و 985 نفر بودند که در قالب یک هزار و 269 کاروان ساماندهی شده اند.
   ورود بیش از 433 هزار مسافر از طریق پایانه‌های مسافربری مشهد

   مدیرکل هماهنگی امور رفاهی زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه از طریق ناوگان عمومی حمل و نقل جاده‌ای 433 هزار و 723 زائر طی این مدت وارد مشهد الرضا (ع) شده‌اند گفت: 3 میلیون و 179 هزار و 439 زائر و مسافر از اربعین تاکنون به‌ منظور شرکت در مراسم عزاداری‌های دهه پایانی ماه صفر وارد مشهد شدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مهدی فروزان در این رابطه افزود: از این جمعیت 2 ‌میلیون و 437 هزار و 454 نفر با وسایل نقلیه شخصی به مشهد سفر کرده‌اند.
   وی عنوان کرد: از طریق ناوگان عمومی حمل و نقل جاده‌ای نیز 433 هزار و 723 زائر طی این مدت وارد مشهد الرضا (ع) شده‌اند.
   وی جمعیت زائرانی که از طریق قطار تاکنون برای شرکت در مراسم عزاداری‌های رحلت حضرت رسول محمد مصطفی (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام علی ابن موسی‌الرضا (ع) به مشهد وارد شده‌اند را نیز 189 هزار و 182 نفر و زائران جابه‌جاشده از طریق ناوگان هوایی را نیز 119 هزار و 132 نفر ذکر کرد.
   وی عنوان کرد: آمار زائران پیاده ای که تا شب گذشته به مشهد مجموع زائران پیاده ای که به مشهد وارد شده و یا در طول محورهای منتهی به شهر بودند در مجموع 346 هزار و 985 نفر بودند که در قالب یک هزار و 269 کاروان ساماندهی شده اند.
   به گفته وی جمعیت زائران ورودی تاکنون نسبت به سال قبل در همین ایام رشد 13 درصدی دارد. 

   تعداد بازدید: 162
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .