•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 143
   کد: 162014
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
   رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) تاکید کرد:

   لزوم ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای افزایش رضایتمندی مردم

   ورودی این شهر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهارکرد: این پایانه، یکی از مهم ترین مبادی ورودی زائران به شهر امام هشتم(ع) به حساب می آید و زیبنده نیست حضور دلالان؛ سبب کدورت خاطر مردم شود.
   لزوم ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای افزایش رضایتمندی مردم

   رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد خواستار ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) و همچنین تجمیع این افراد برای افزایش رضایتمندی مردم شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، احسان اصولی در جریان بازدید از روند خدمت رسانی به زائران ورودی این شهر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهارکرد: این پایانه، یکی از مهم ترین مبادی ورودی زائران به شهر امام هشتم(ع) به حساب می آید و زیبنده نیست حضور دلالان؛ سبب کدورت خاطر مردم شود.
   وی همچنین با تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به موضوع هوشمندسازی در بخش های مختلف شهری ادامه داد: این موضوع یکی از مهم ترین برنامه‌های اعضای شورا و شهردار بوده و می توان اقدامات قابل تاملی را در این حوزه به ویژه در بخش حمل و نقل درون و برون شهری انجام داد.
   رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که پایانه مسافربری امام رضا(ع) نیز یکی از بهترین مجموعه برای ورود به موضوع هوشمندسازی است، اضافه کرد: امروزه فرآیند فناوری اطلاعات در قالب کارهایی که در زمینه استارت آپ ها انجام می شود، تحول بزرگی را توانسته است ایجاد کند و ورود به این مقوله رضایت مندی زیادی را به دنبال خواهد داشت
    

   تعداد بازدید: 143
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .