•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 221
   کد: 162455
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد؛

   اقتصاد شهری سهم عمده‌ای در موفقیت مدیریت شهری دارد / اپلیکیشن شهروندی مشهد آماده توزیع

   هم اکنون در حوزه شهری یک دغدغه جدی ما باشگاه شهروندی است که ما را به مردم مرتبط می‌کند تا رفتارهای آنان را به سمت مطلوب هدایت کنی، و این برنامه نیز در حوزه اقتصاد رفتاری جای می‌گیرد.
   اقتصاد شهری سهم عمده‌ای در موفقیت مدیریت شهری دارد / اپلیکیشن شهروندی مشهد آماده توزیع

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، شهریار آل شیخ در همایش بررسی کاربردهای اقتصاد رفتاری در مدیریت شهری که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: در دوره جدید شهرداری مشهد و در آسیب‌شناسی صورت گرفته از ارتباط صنعت با دانشگاه، به این نتیجه رسیدیم که این نوع ارتباط را باید با محورهای مشخص‌تری پیش ببریم.
   وی افزود: در دوره جدید نیز ما به شکل مرسوم عمل نکردیم بلکه رویکردمان عوض شده است، به نحوی که هم اکنون به دنبال ایجاد زیر ساخت دانش بنیان هستیم و می‌توانیم دیتاهای لازم به ویژه، داده‌های نظام پرداخت، بحث ترددها و داده‌های مکانی را در اختیار دانشجویان و اساتید و سایر علاقه مندان قرار دهیم.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با بیان اینکه مشهد، پایتخت نهادهای مالی ایران است، گفت: ما در شهر مشهد، صنعت و کشاورزی چندان پر رونقی نداریم، اما محور خدمات، اولویت اصلی ما است و نقدینگی بالایی در این زمینه داریم.
   آل شیخ خاطر نشان کرد: اقتصاد شهری سهم عمده خدمات است و در شهری که این گونه ویژگی‌ها و ظرفیت‌های فراوانی وجود دارد، باید نیازهای شهروندان و مدیریت شهری در نظر گرفته شود.
   وی با تاکید بر اینکه ابزار عمده، ما کاربری شهری و زمین است، تصریح کرد: ما در حوزه اقتصاد سنتی از مدل‌های رفتاری استفاده کرده‌ایم، که پایه‌های تجربی داشته و باید از آن‌ها نیز استفاده کنیم.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: هم اکنون در حوزه شهری یک دغدغه جدی ما باشگاه شهروندی است که ما را به مردم مرتبط می‌کند تا رفتارهای آنان را به سمت مطلوب هدایت کنی، و این برنامه نیز در حوزه اقتصاد رفتاری جای می‌گیرد.
   آل شیخ در خاتمه گفت: اپلیکیشن شهروندی مشهد آماده شده و هم اکنون در حال بررسی چگونگی نحوه توزیع آن با بیشترین اثرگذاری هستیم.
    

   تعداد بازدید: 221
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .