•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 320
   کد: 163254
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۰۹
   رییس کمیسیون عمران و عضو کمیسون اقتصادی شورای شهر مشهد در دیدار با سفرا و فعالان اقتصادی خارجی:

   آغوش مشهد به روی سرمایه‌گذاران به ویژه سرمایه گذاران مسلمان باز است

   یکی از این شعارها ایجاد رونق اقتصادی از طریق سرمایه‌گذاری و بازگرداندن سرمایه گذاران به مشهد بود که بدون شک یکی از دلایلی که سبب شد شهروندان مشهدی به لیست امید برای شورای شهر، رای دهند همین توجه به رونق سرمایه‌گذاری در شهر بوده است.
   آغوش مشهد به روی سرمایه‌گذاران به ویژه سرمایه گذاران مسلمان باز است

   رئیس کمیسیون عمران و عضو کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد، با اشاره به شعار شورای پنجم جهت ایجاد رونق اقتصادی در شهر گفت: آغوش شهر مشهد برای سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران مسلمان وکشورهای همسایه باز است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدهادی مهدی‌نیا امروز در نشست شهردار و اعضای شورای شهر مشهد با تعدادی از سفرا و فعالان اقتصادی خارجی که با حضور محمدرضا کلایی شهردار منتخب، سفرا و فعالان اقتصادی افغانستان، پاکستان، قزاقستان، گرجستان، تاجیکستان، بنین، ترکیه و نماینده سازمان آیسسکو و سرمایه گذاران بخش خصوصی داخلی برگزار شد با تقدیر از اقدام معاونت اقتصادی شهرداری مشهد افزود: کلانشهر مشهد با توجه به وجود بارگاه حضرت رضا (ع) از پتانسیل های بسیار زیادی برخوردار است.
   وی با بیان اینکه سالانه بیش از دو میلیون گردشگر مذهبی خارجی و 25 میلیون زائر داخلی در مشهد حضور پیدا می کنند اظهارکرد: حضور این تعداد زائر زمینه های بسیاری را جهت سرمایه گذاری در بخش های مختلف برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است.
   وی اضافه کرد: با توجه به این ظرفیت ها مدیریت شهری مشهد برای جذب سرمایه‌گذاری داخلی وخارجی از آمادگی کاملی برخوردار است که اولویت باسرمایه گذاران مسلمان و کشورهای همسایه است.
   وی با اشاره به شعارهای شورای پنجم شهر مشهد در دوره انتخابات شوراها تصریح کرد: یکی از این شعارها ایجاد رونق اقتصادی از طریق سرمایه‌گذاری و بازگرداندن سرمایه گذاران به مشهد بود که بدون شک یکی از دلایلی که سبب شد شهروندان مشهدی به لیست امید برای شورای شهر، رای دهند همین توجه به رونق سرمایه‌گذاری در شهر بوده است.
   مهدی نیا گفت: برای تحقق این شعارکمیسیون سرمایه‌گذاری و اقتصادی شورای شهر مشهد متشکل از فعالان اقتصادی شهر تشکیل شد و در گام نخست سعی کردیم مشکلات و موانع پروژه های بزرگ اقتصادی که سرمایه‌های بزرگ مردم در آنها بلاتکلیف مانده بود را از سر راه برداریم.
   وی با اشاره به اینکه امروز شاهد گره‌ گشایی از بسیاری از پروژه های اقتصادی در شهر مشهد و ادامه فعالیت عمرانی آنها هستیم افزود: لذا بر این موضوع تاکید می کنیم که آغوش شهر مشهد برای سرمایه گذاران به ویژه سرمایه گذاران مسلمان و کشورهای همسایه با توجه به ظرفیت های بی نظیر سرمایه گذاری در کلان شهر مشهد باز است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 320
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .