•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 61
   کد: 163728
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

   برگزاری کارگاه آموزش هنر، نقاشی و کاردستی ویژه مربیان مهدکودک‌ها در منطقه یک مشهد

   اداره فرهنگی اجتماعی منطقه و انجمن دوستداران کودک و خانواده خراسان این کارگاه را با هدف بیان اصول آموزش هنر به کودکان و آموزش تکنیک های مختلف، برای مربیان مهدهای کودک در دو بخش تئوری و عملی برگزار کردند.
   برگزاری کارگاه آموزش هنر، نقاشی و کاردستی ویژه مربیان مهدکودک‌ها در منطقه یک مشهد

   شهردار منطقه یک از برگزاری کارگاه آموزش هنر، نقاشی و کاردستی ویژه مربیان مهدکودک ها در خانه کودک و شاهنامه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری اظهار کرد: امروزه هنر به عنوان بخشی جدا نشدنی از زندگی انسان است که تاثیر عمیقی در فرهنگ یک جامعه دارد، آموزش هنر در سنین کودکی میتواند تاثیر بسزایی در رشد جسمانی و مهارت های فردی کودکان داشته باشد.
   وی ادامه داد: اداره فرهنگی اجتماعی منطقه و انجمن دوستداران کودک و خانواده خراسان این کارگاه را با هدف بیان اصول آموزش هنر به کودکان و آموزش تکنیک های مختلف، برای مربیان مهدهای کودک در دو بخش تئوری و عملی برگزار کردند.
   شهردار منطقه یک افزود: رنگ شناسی و ترکیب رنگ ها به همراه کار با گواش، چاپ فوم و خراش، چاپ شیشه و انواع چاپ با اشیاء و میوه ها، ساخت عروسک های خلاق با پارچه، قاشق چوبی و جوراب و کار با پارچه های نمدی از جمله بخش های عملیاتی این کارگاه بود.
   اصغری با اشاره به بخش تئوری این کارگاه، گفت: لزوم آموزش هنر در برنامه های آموزشی کودکان، نقش هنر در پرورش مهارتهای فردی در سنین کودکی، اصول آموزش هنر به کودکان، ویژگی های یک مربی هنر، چگونگی ایجاد شوق و انگیزه برای کودکان در کارگاه هنر ، مراحل تکامل نقاشی از سن ٢ تا ٨ سالگی نیز از بخش های تئوری این کارگاه که ویژه مربیان مهدکودک‌ها برگزار شد؛ بودند.
    

   تعداد بازدید: 61
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .