•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 66
   کد: 166263
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
   با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان صورت گرفت:

   بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی ورزشی ایمان در منطقه 7 مشهد

   این مکان در گذشته که قبلا صرفا به عنوان قرائت خانه استفاده می شد، با توجه به نیاز شهروندان با انجام ضرورت بازسازی و استحکام بنا در دستور کار قرار گرفت و به یک مجتمع فرهنگی- ورزشی تبدیل شد.
   بهره‌برداری از مجتمع فرهنگی ورزشی ایمان در منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد گفت: مجتمع فرهنگی ورزشی ایمان با اعتباری بالغ بر 120 میلیون تومان توسط شهرداری این منطقه به بهره‌برداری رسید .
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،کوروش باوندی با اعلام این خبر افزود: این مجموعه با مساحت 700 متر مربع و 2 سالن مجزا ویژه قرائت خانه ، مراسمات فرهنگی و فعالیت های ورزشی در اختیار اهالی محله ایمان قرار گرفت.
   وی تصریح کرد : این مکان در گذشته که قبلا صرفا به عنوان قرائت خانه استفاده می شد، با توجه به نیاز شهروندان با انجام ضرورت بازسازی و استحکام بنا در دستور کار قرار گرفت و به یک مجتمع فرهنگی- ورزشی تبدیل شد.
   وی ادامه داد: این مکان در حال حاضر برای برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی و با هزار جلد کتاب در اختیار اهالی منطقه قرار گرفت.
   باوندی افزود: یک سالن این مجموعه به فعالیت‌های ورزشی اختصاص یافته است که با توجه به نیاز اهالی مجهز به تشک های کشتی شد . این مجموعه صبح ها برای فعالیت ورزشی بانوان و عصرها برای فعالیت ورزشی آقایان فعال می باشد . همچنین این مجموعه در کل سال متناسب با مناسبت ها ، در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی برای اهالی محله برنامه خواهد داشت.
   گفتنی است بازسازی این ساختمان حدود 9 ماه طول کشید و عصر روز گذشته با حضور مسئولین، خانواده شهدا و ایثارگران و اهالی محل به بهره‌برداری رسید و در اولین روز آغاز به کار خود با استقبال خیلی خوب علاقمندان روبرو شد.
    

   تعداد بازدید: 66
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .