•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 63
   کد: 166299
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد؛

   کاریکاتور بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم جامعه ا یمن است/ اکران 85 اثر از 27 کشور جهان با موضوع جامعه ایمن در نگارخانه شهر

   کنفرانس های زیادی در رابطه با آموزش ایمنی و رعایت نکات ایمنی در ساخت وسازها هرساله در جهان برگزار می شود اما هیچکدام به اندازه زبان هنر تاثیر گذار نیستند.
   کاریکاتور بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم جامعه ا یمن است/ اکران 85 اثر از 27 کشور جهان با موضوع جامعه ایمن در نگارخانه شهر

   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد گفت: کاریکاتور بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم جامعه ایمن است
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر عزیزی امشب در مراسم افتتاح نمایشگاه دومین جشنواره بین المللی کاریکاتور جامعه ایمن که با حضور اعضای شورای شهر، سرپرست فرمانداری مشهد و مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر مشهد و تعدادی از مدیران شهری و هنرمندان کاریکاتوریست در نگار خانه شهر برگزار شد، افزود: ایده برگزاری جشنواره بین المللی کاریکاتور جامعه ایمن از سوی شهرداری مشهد ارائه و اولین دوره آن نیز در شهر مشهد برگزار شد که از استقبال چشمگیری برخوردار بود.
   وی اضافه کرد: کنفرانس های زیادی در رابطه با آموزش ایمنی و رعایت نکات ایمنی در ساخت وسازها هرساله در جهان برگزار می شود اما هیچکدام به اندازه زبان هنر تاثیر گذار نیستند.
   عزیزی با اشاره به اینکه اگرچه مشهد سالهاست که یکی از قطب های کاریکاتور ایران است اما تا پیش از این نتوانسته بود رویداد بین المللی را در حوزه کارتون و کاریکاتور رقم بزند، اظهار کرد: امیدواریم با برگزاری این جشنواره ها مشهد تبدیل به برندی درحوزه آموزش و ترویج فرهنگ ایمنی از طریق هنر به ویژه کاریکاتور در جهان باشد.
   سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد ادامه داد : 1100 اثر از 75 کشور به دومین جشنواره بین المللی جامعه ایمن ارسال شده که از این میان 110 اثر از 27 کشور پذیرفته شده و 85 اثر آن در نگارخانه شهر، برای بازدید علاقمندان به نمایش گذاشته شده است که در پایان تمامی 110 اثر در کتابی به چاپ خواهد رسید.
   گفتنی است نمایشگاه و دومین جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن به همت مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد، موسسه فرهنگی هنری شهرآرا و روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد برگزار شده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 63
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .