•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 82
   کد: 166300
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
   مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر مشهد در مراسم افتتاح نمایشگاه کاریکاتور جامعه ایمن؛

   کاریکاتور زبان مشترک در موضوعات مختلف از جمله بحث ایمنی است

   معتقدیم با زبان هنر از جمله کاریکاتور می توان آموزش های لازم در حوزه ایمنی را به شهروندان انتقال داد که برگزاری چنین نمایشگاهی در سطح بین المللی می تواند تاثیر زیادی در این زمینه داشته باشد.
   کاریکاتور زبان مشترک در موضوعات مختلف از جمله بحث ایمنی است

   مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به تاثیرگذاری هنر در ترویج فرهنگی ایمنی در جامعه گفت: کاریکاتور زبان مشترک در موضوعات مختلف از جمله بحث ایمنی است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی حاتمی امشب در مراسم افتتاح نمایشگاه دومین جشنواره بین المللی کاریکاتور جامعه ایمن که با حضور اعضای شورای شهر، سرپرست فرمانداری مشهد و مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر مشهد و تعدادی از مدیران شهری و هنرمندان کاریکاتوریست در نگار خانه شهر برگزار شد, افزود: کاریکاتور زبان مشترک در موضوعات مختلف از جمله بحث ایمنی است که در این راستا شهرداری مشهد اقدام به برگزاری دومین جشنواره بین المللی جامعه ایمن کرده است.
   وی اضافه کرد: این نمایشگاه که با استقبال خوبی از سوی کشورهای مختلف روبرو شده است 1100 اثر از 75 کشور با موضوع جامعه ایمن برای شرکت در دومین جشنواره بین المللی کاریکاتور ارسال شده است.
   حاتمی ادامه داد: معتقدیم با زبان هنر از جمله کاریکاتور می توان آموزش های لازم در حوزه ایمنی را به شهروندان انتقال داد که برگزاری چنین نمایشگاهی در سطح بین المللی می تواند تاثیر زیادی در این زمینه داشته باشد.
   همچنین در ادامه این مراسم حیدر خوش نیت، سرپرست فرمانداری مشهد نیز گفت: هر اقدامی در راستای افزایش ایمنی در جامعه یک سرمایه گذاری برای رسیدن به توسعه است.
   وی افزود: رسیدن به اهداف مدنظر هر جامعه و توسعه زیرساختی آن به جامعه ایمن نیاز دارد لذا عضویت مشهد در جامعه جهانی ایمن مایه افتخار است.
   گفتنی است نمایشگاه و دومین جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن به همت مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد، موسسه فرهنگی هنری شهرآرا و روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد برگزار شده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 82
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .