•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 71
   کد: 166301
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس کارگروه بحران و ایمنی شورای شهر مشهد:

   سیاست شورای شهر استفاده از تمامی ظرفیت ها برای افزایش ایمنی شهر مشهد است

   ارتقا ایمنی شهر و دانش شهروندان در حوزه ایمنی یکی از دغدغه ها و موضوعات مدنظر شورای شهر است که امیدواریم مدیریت شهری برای روزهای مبادا از آمادگی مناسبی برخوردار باشد.
   سیاست شورای شهر استفاده از تمامی ظرفیت ها برای افزایش ایمنی شهر مشهد است

   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس کارگروه بحران و ایمنی شورای شهر مشهد با اشاره به اهمیت حوزه ایمنی جامعه گفت: یکی از سیاست های شورای شهر مشهد استفاده از تمامی ظرفیت ها در حوزه آموزش و افزایش ایمنی شهر مشهداست که یکی از ظرفیت ها برای ترویج آن زبان هنر است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی در مراسم افتتاح نمایشگاه دومین جشنواره بین المللی کاریکاتور جامعه ایمن که با حضور تعدادی از اعضای شورای شهر، سرپرست فرمانداری مشهد، مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر و تعدادی از مدیران شهری و هنرمندان کاریکاتوریست در نگارخانه شهر برگزار شد، افزود: در این زمینه مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد تاکنون با برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری جشنواره های فیلم و کاریکاتور تلاش های زیادی انجام داده اند.
   وی اضافه کرد: ارتقا ایمنی شهر و دانش شهروندان در حوزه ایمنی یکی از دغدغه ها و موضوعات مدنظر شورای شهر است که امیدواریم مدیریت شهری برای روزهای مبادا از آمادگی مناسبی برخوردار باشد.
   گندمی ادامه داد: البته در حوزه آمادگی مقابله با بحران و افزایش ضریب ایمنی جامعه نه تنها شهرداری بلکه همه دستگاه ها و شهروندان باید آمادگی لازم را داشته باشند.
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و رئیس کارگروه بحران و ایمنی شورای شهر مشهد با اشاره به اینکه جشنواره هایی مانند جشنواره کاریکاتور در حوزه جامعه و شهر ایمن بسیار تاثیر گذار است، افزود: این گونه برنامه ها می تواند در ارائه آموزش های مقابله با بحران و رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان از تاثیر زیادی برخوردار باشد که در این راستا از برگزار کنندگان این نمایشگاه و مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد تشکر می کنیم.
   گفتنی است نمایشگاه و دومین جشنواره کاریکاتور جامعه ایمن به همت مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد، موسسه فرهنگی هنری شهرآرا و روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد برگزار شده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 71
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .