•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 141
   کد: 166302
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
   مشاور شهردار و جانشین ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی شهرداری مشهد در آیین تقدیر از مدیران و کارکنان الگوهای رفتاری برتر در حوزه عفاف و حجاب خبر داد؛

   انتخاب ۱۵۰ سفیر عفاف و حجاب شهرداری مشهد در اولین دوره تقدیر از الگوهای رفتاری برتر

   سعی می کنیم در سال های آینده با تصویب شورای شهر، این طرح را ادامه دهیم. در پایان برنامه نیز ، از منتخبین، تقدیر خواهد شد.
   انتخاب ۱۵۰ سفیر عفاف و حجاب شهرداری مشهد در اولین دوره تقدیر از الگوهای رفتاری برتر

   مشاور شهردار و جانشین ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی شهرداری مشهد گفت: در آیین تقدیر از مدیران و کارکنان الگوهای رفتاری برتر در حوزه عفاف و حجاب، ۱۵۰ سفیر شهرداری در این حوزه معرفی شدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مصطفی صفایی در آیین تقدیر از مدیران و کارکنان الگوهای رفتاری برتر در حوزه عفاف و حجاب که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر، مدیران و کارکنان شهرداری در بوستان کوهسنگی برگزار شد، اظهار داشت: به شما که سفیران عفاف و حجاب شهرداری هستید خوش آمد می گویم.
   وی افزود: اولین دوره ای هست که برترین های شهرداری مشهد را در حوزه عفاف و حجاب انتخاب کردیم. وقتی این موضوع مطرح شد این علامت سوال بوجود آمد که برترین عفاف و حجاب به چه معنی است و در نهایت به اتفاق به این نتیجه رسیدیم که به معنی تقویت عفت در شهرداری است که میوه آن حجاب، چه در آقایان و چه بانوان است.
   صفایی ادامه داد: از بیش از ۲۰۰ نفر در مرحله اول به ۱۵۰ نفر در مرحله نهایی رسیدیم و چون انتخاب از میان این تعداد برایمان سخت بود لذا در نهایت همه شما سفیران عفاف و حجاب شدید تا عفت را در شهرداری تبلیغ کنید تا همه در کلام، کار، پوشش و ... عفت داشته باشند تا بسیاری از مشکلات موجود در شهرداری حل شود.
   وی تصریح کرد: سعی می کنیم در سال های آینده با تصویب شورای شهر، این طرح را ادامه دهیم. در پایان برنامه نیز ، از منتخبین، تقدیر خواهد شد.
   احمد پورمفردی 

   کلید واژه ها: عفاف و حجاب - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 141
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .