•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 204
   کد: 167622
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
   دبیر جشنواره خانه بهار 98 شهرداری مشهد مطرح کرد:

   معرفی 60 اثر بخش خیابانی به مرحله داوری آثار خانه بهار 97

   برگزیدگان می‌بایست فیلمی از اجرای خود را در قالب لوح فشرده حداکثر تا پایان بهمن ماه 1397 برای بازبینی و انتخاب نهایی آثار به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
   معرفی 60 اثر بخش خیابانی به مرحله داوری آثار خانه بهار 97

   دبیر جشنواره خانه بهار 98 شهرداری مشهد از معرفی 92 اثر بخش خیابانی به مرحله داوری آثار خانه بهار 97 خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، صدرا یوسفی با بیان این مطلب، گفت: در پایان مهلت اعلام شده برای فراخوان شانزدهم دی ماه، پس از بررسی‌های اعضای هیات انتخاب و با در نظر گرفتن معیارهای کارشناسی شده تخصصی این بخش، از مجموع تعداد 249 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره «خانه بهار»، تعداد 92 اثر به تفکیک 60 اثر در بخش «خیابانی»، 27 اثر در بخش «صحنه‌ای» و 5 اثر در بخش «کودک» جهت بازبینی و حضور در مرحله داروی آثار انتخاب شدند.
   وی افزود: پیرو فراخوان دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد توسط مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، جلسه بررسی و انتخاب آثار بخش نمایش با اجماع نظر اعضاء هیئت داوران و دبیر تخصصی این بخش برگزار شد.
   دبیر جشنواره خانه بهار 98 شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: برگزیدگان می‌بایست فیلمی از اجرای خود را در قالب لوح فشرده حداکثر تا پایان بهمن ماه 1397 برای بازبینی و انتخاب نهایی آثار به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
   گفتنی است؛ «دومین جشنواره هنرهای شهری مشهد؛ خانه بهار 98» در بخش‌های هنرهای تجسمی، چندرسانه‌ای، طراحی منظر، هنرهای نمایشی، گل‌آرائی، پژوهش‌های هنر شهری، عکس خانه بهار و بین‌الملل در دست برگزاری است.
   اسامی و کد اثر هنرمندان منتخب مرحله نخست بخش نمایش دومین جشنواره هنرهای شهری «خانه بهار98» به تفکیک بخش‌بندی نوع اجرای "خیابانی"، "صحنه‌ای" و "کودک" در لینک زیر قابل مشاهده است.
   yon.ir/jBuTR
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .