•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 1172
   کد: 176206
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸
   مدیرعامل سازمان پارک‎ها و فضای سبز شهرداری مشهد خبر داد؛

   برگزاری نمایشگاه گل و گیاه مشهد با حضور 350 شرکت داخلی و خارجی

   750 غرفه به شرکت‎کنندگان واگذار شده است. همچنین در حاشیه نمایشگاه، کارگاه یک روزه با موضوع «مدیریت پساب در فضای سبز با رویکرد احداث تصفیه خانه های محلی» نیز برگزار خواهد شد.
   برگزاری نمایشگاه گل و گیاه مشهد با حضور 350 شرکت داخلی و خارجی

   مدیرعامل سازمان پارک‌‎ها و فضای سبز شهرداری مشهد از برپایی نمایشگاه گل و گیاه با حضور 350 شرکت داخلی و خارجی در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی با اعلام خبر بالا به ارائه جزئیات پرداخت و گفت: امسال نمایشگاه بین‎‌المللی گل و گیاه در دو فضای سرپوشیده با 20 هزار مترمربع مساحت و فضای روباز با 20 هزار مترمربع مساحت، جهت رفاه حال بازدیدکنندگان مهیا شده است.
   وی با بیان اینکه از میان 350 شرکت کننده، 295 شرکت داخلی و سایر شرکت کنندگان، 11 مورد نمایندگانی از کشورهای چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان و هلند هستند، تصریح کرد: 750 غرفه به شرکت‎کنندگان واگذار شده است. همچنین در حاشیه نمایشگاه، کارگاه یک روزه با موضوع «مدیریت پساب در فضای سبز با رویکرد احداث تصفیه خانه های محلی» نیز برگزار خواهد شد.
   سلامی ادامه داد: فروش گل و گیاه، نهاده‌‏های کشاورزی، سالن گل‏های شاخه بریده، سالن‏های نمایشی شامل طراحی‌‏های فضای سبز و فضاسازی نیز انجام شده است. 
   مدیرعامل سازمان پارک‌‎ها و فضای سبز شهرداری مشهد به سایر برنامه‌‎های فرهنگی- اجتماعی نمایشگاه بین المللی گل و گیاه هم اشاره کرد و گفت: برنامه‎های فرهنگی مفرح، برنامه‎های آموزش شهروندان، آتش بازی و ... نیز اجرا خواهد شد. علاوه بر این، جهت رفاه خانواده‎ها، محیط بازی مخصوص کودکان هم تعبیه شده است.
   مهین ساعدی 

   تعداد بازدید: 1172
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .