•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 380
   کد: 176468
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
   مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد تاکید کرد:

   تلاش بر عملیاتی کردن برنامه میان مدت 1397 تا 1400

   در حال حاضر 13 منطقه شهری داریم. گرچه طرح تفصیلی با این موضوع همخوان نیست و تلاش‌های بسیاری صورت گرفت تا این مهم منطبق گردد.
   تلاش بر عملیاتی کردن برنامه میان مدت 1397 تا 1400

   مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد بر تلاش در عملیاتی کردن برنامه میان مدت 1397 تا 1400 تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جمال حسن بارانی با بیان این مطلب در نشست برش منطقه‌ای برنامه میان مدت شهرداری مشهد در سال های 1397 تا 1400 که در سالن شهدا برگزار شد، اظهار کرد: در تدوین برنامه میان مدت عملیاتی کردن مصادیق مدنظر است. برای این منظور برش‌های منطقه‌ای به پروژه‌های هر منطقه متصل شده تا اجازه تامین اعتبار مورد نیاز را بدهد. پس فرآیند کار عملیاتی‌سازی شده و در این خصوص دغدغه‌مندی وجود داشت.
   وی با تاکید بر اینکه در این برنامه چشم‌انداز میان مدت شهر ملاک قرار گرفته، افزود: بر این اساس سطح هر خدمت مشخص شده و میراثی است که از دوره‌های گذشته برنامه‌ریزی به ما رسیده است.
   مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: در این دوره باید این تکلیف به سطح منطقه‌ای و جزئی‌تر تبدیل شد. در حال حاضر 13 منطقه شهری داریم. گرچه طرح تفصیلی با این موضوع همخوان نیست و تلاش‌های بسیاری صورت گرفت تا این مهم منطبق گردد.
   بارانی با اشاره به چارچوب تدوین برنامه عملیاتی میان مدت، اظهار کرد: این چارچوب برنامه سالانه و بودجه چشم‌انداز شهر است که شامل طرح جامع شهری، سیاست‌های ابلاغی شورای شهر طرح های تفصیلی شهری است.
   وی در خصوص مراحل تدوین برش منطقه‌ای میان مدت، توضیح داد: شناسایی وضع موجود مناطق، استخراج وضع مطلوب براساس اسناد بالادستی و احصاء منابع و مصارف تا افق 1400 و در نهایت ترسیم برنامه پیش‌روی منطقه در سال‌های 1397-1400 از جمله مراحل تدوین برش منطقه‌ای میان مدت محسوب می‌شود.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 380
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .