•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 487
   کد: 176507
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
   شهردار منطقه 6 مشهد خبر داد:

   بازگشایی محور شهید بسکابادی و آغاز عملیات اجرایی محور شمالی شهرک شهید باهنر و رجایی

   از مهمترین درخواست‌های اهالی شهرک شهید باهنر که در بسیاری از نشست‌های مردمی، ملاقات‌های عمومی و محله گردی ها مطرح شده، بهسازی مسیر مذکور بوده است.
   بازگشایی محور شهید بسکابادی و آغاز عملیات اجرایی محور شمالی شهرک شهید باهنر و رجایی

   شهردار منطقه 6 مشهد از بازگشایی محور شهید بسکابادی و آغاز عملیات اجرایی محور شمالی شهرک شهید باهنر و رجایی طی چند روز آینده خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری گفت: بازگشایی محور شهید بسکابادی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی محور شمالی حدفاصل شهرک شهید باهنر- شهید رجایی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال به طور همزمان طی چند روز آینده انجام می‌گیرد.
   وی افزود: از مهمترین درخواست‌های اهالی شهرک شهید باهنر که در بسیاری از نشست‌های مردمی، ملاقات‌های عمومی و محله گردی ها مطرح شده، بهسازی مسیر مذکور بوده است.
   حیدری عنوان کرد: مسیر حد فاصل شهرک شهید باهنر و طرق به عنوان یکی از مسیرهای ارتباطی شهروندان این محدوده مورد استفاده قرار گرفته اما به دلیل ناهمواری و خاکی بودن مشکلات زیادی را برای مردم به همراه داشته است.
   شهردار منطقه 6 مشهد عنوان کرد: همچنین بهسازی مسیر ارتباطی شهرک شهید باهنر به طرق در مسیری به طول 2000 متر اجرا شده است و این درحالی است که پیش از این شهروندان شهرک شهید باهنر برای دسترسی به طرق، بهشت رضا (ع) و جاده فریمان می‌بایست مسیری به طول 18 کیلومتر را طی کرده تا به ابتدای مقصد مورد نظر برسند.
    

   تعداد بازدید: 487
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .