•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 442
   کد: 176537
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
   برای اولین بار؛

   همایش دوقلوها و چندقلوهای فرزندان کارکنان شهرداری مشهد برگزار شد

   در حوزه شهرداری معاونت اقتصادی و مدیرکل پشتیبانی و رفاه درخواست دارند که با توجه به هزینه‌های بیشتر نگهداری برای کارکنانی که دارای دوقلو و یا چندقلو هستند، مزایای بیشتری در نظر گرفته شود.
   همایش دوقلوها و چندقلوهای فرزندان کارکنان شهرداری مشهد برگزار شد

   طی مراسمی، اولین همایش دوقلوها و چندقلوهای فرزندان کارکنان شهرداری مشهد برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی، رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای شهر مشهد در این همایش که با حضور جمعی از مدیران شهرداری و فرزندان دوقلوها و چندقلوی کارکنان شهرداری و خانواده‌هایشان برگزار شد، گفت: در نظام تامین اجتماعی خلاهای زیادی در بحث تولد نوزادان و شرایط کاری والدین وجود دارد که باید در سطح ملی پیگیری شود.
   وی افزود: اکنون در دنیا پس از تولد نوزاد پدر نیز مدتی در کنار مادر که چندماه از مرخصی زایمان برخوردار است مرخصی داده می‌شود تا در کنار همسرحضور داشته باشد اما در ایران تنها مادر از مرخصی 9 ماه زایمان برخوردار است و مرد باید در محل کار حضور پیدا کند.
   رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای شهر مشهد با بیان اینکه این قوانین باید در سطوح بالاتر پیگیری و اصلاح شود، ادامه داد: اما در حوزه شهرداری معاونت اقتصادی و مدیرکل پشتیبانی و رفاه درخواست دارند که با توجه به هزینه‌های بیشتر نگهداری برای کارکنانی که دارای دوقلو و یا چندقلو هستند، مزایای بیشتری در نظر گرفته شود.
   گندمی عنوان کرد: من به عنوان یک عضو شورا با این پیشنهاد موافق هستم و در صورت ارائه لایحه به شورا از آن دفاع خواهیم کرد و معتقدم سایر اعضا نیز نظر مثبتی خواهند داشت.
   گفتنی است در این همایش که به همت معاونت اقتصادی و اداره کل رفاه و پشتیبانی شهرداری مشهد برگزار شد، از تابلو یادبود و کتاب عکس دوقلوها و چندقلوهای فرزندان کارکنان شهرداری مشهد رونمایی شد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 442
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .