•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 282
   کد: 176539
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳

   برگزاری همه روزه ملاقات عمومی با شهردار منطقه 8 مشهد

   اجرای مداوم برنامه ملاقات‌های عمومی علاوه بر اینکه افزایش ارتباط بدنه مدیریت شهری با آحاد شهروندان و کاهش دوباره کاری در انجام مراحل کار را به دنبال دارد، موجب می‌گردد شهروند توانمند، مطالبه‌گر و آشنا با حقوق و تکالیف خود شود و در روند و حرکت مدیریت شهری نقشی مشارکتی داشته باشد.
   برگزاری همه روزه ملاقات عمومی با شهردار منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد گفت: به منظور تحقق آرمان‌های شهروندمدارانه، در چارچوب ارتباط مستقیم مردم با مسئولان برنامه ملاقات عمومی شهردار این منطقه، با هدف پیگیری مطالبات و رسیدگی ویژه به مشکلات و نیازمندی‌های شهروندان، هر روز برگزار می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‏رسانی شهرداری مشهد، قربانعلی شیرازی با اعلام مطلب بالا خاطرنشان کرد: ملاقات عمومی با شهروندان ابزار مناسب اعتمادسازی، برقراری ارتباط موثر با شهروندان و شناسایی و رسیدگی به مشکلات شهروندی است.
   وی ادامه داد: به منظور تسریع و تسهیل در روند رسیدگی به درخواست‎ها و مشکلات شهروندی، همچنین برقراری ارتباطی موثر با شهروندان و رسیدگی به درخواست‌‎های آنان که از دغدغه‌‎های اصلی مدیر منطقه و از ملزومات مدیریت شهری است، همه روزه به صورت حضوری پاسخگوی سوالات شهروندان هستیم.
   شیرازی با تاکید بر اینکه شهر اخلاقی و آرمانی در سایه وجود شهروند فرهنگ مدار محقق می‌شود، گفت: اجرای مداوم برنامه ملاقات‌های عمومی علاوه بر اینکه افزایش ارتباط بدنه مدیریت شهری با آحاد شهروندان و کاهش دوباره کاری در انجام مراحل کار را به دنبال دارد، موجب می‌گردد شهروند توانمند، مطالبه‌گر و آشنا با حقوق و تکالیف خود شود و در روند و حرکت مدیریت شهری نقشی مشارکتی داشته باشد.
   وی افزود: ایجاد زمینه ارتباط موثر با شهروندان و گسترش زمینه‌های رسیدگی به درخواست‌های آنان از طریق انجام مدون برنامه ملاقات‌های عمومی با مراجعان یکی از اهداف مدیریت شهروندمدار و از اصولی‌ترین روش‌های جلب رضایت عمومی در مدیریت شهری منطقه 8 است که در همین راستا و به منظور رفاه حال شهروندان، و ساماندهی امور شهروندان و همچنین با هدف تکریم ارباب رجوع و احقاق حقوق شهروندی امکان برگزاری روزانه این ملاقات‎ها را در دستور کار خود قرار داده است.
   شهردار منطقه 8 مشهد تصریح کرد: با تداوم برگزاری جلسات دیدار مردمی، خواهیم توانست گام‌های عملی در راستای تحقق همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان مدیریت شهری برداریم و رضایت خاطر شهروندان گرامی را جلب کنیم.
   گفتنی است شهروندان می‌توانند با مراجعه به دفتر شهردار منطقه 8 ضمن دیدار با شهردار مشکلات؛ و درخواست‌های خود را مطرح نمایند.
    

   تعداد بازدید: 282
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .