•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 378
   کد: 176892
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
   در زمینه غرفه آرایی؛

   شهرداری منطقه 4 غرفه نمونه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه

   در این نمایشگاه غرفه شهرداری منطقه چهار با مساحت 60 متر مربع در قالب کلبه کودک فعال بود و با استفاده از انواع گل های فصلی و گونه های متنوع گیاهی تابستانه تزیین و گل آرایی شد که با استقبال گسترده شهروندان همراه بود.
   شهرداری منطقه 4 غرفه نمونه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: غرفه شهرداری این منطقه در هجدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و پنجمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پارکی عنوان غرفه نمونه را در زمینه غرفه آرایی کسب کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: هجدهمین نمایشگاه گل و پنجمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پارکی از 23 تا 27 خرداد ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد با حضور مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد برگزار شد.
   وی ادامه داد: در این نمایشگاه غرفه شهرداری منطقه چهار با مساحت 60 متر مربع در قالب کلبه کودک فعال بود و با استفاده از انواع گل های فصلی و گونه های متنوع گیاهی تابستانه تزیین و گل آرایی شد که با استقبال گسترده شهروندان همراه بود.
   غلامی بیان داشت: همچنین در ساخت غرفه منطقه از المان های شکرستان استفاده می شود و علاوه بر نمایش عروسکی برای کودکان، رنگ آمیزی صورت آن ها رایگان انجام می شود.
   شهردار منطقه 4 مشهد در پایان اظهار کرد: غرفه شهرداری این منطقه در هجدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه توانست عنوان غرفه نمونه را در زمینه غرفه آرایی کسب کند.
   شایان ذکر است شهرداری منطقه 4 مشهد هرساله با برگزاری نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و تجهیزات پارکی حضور فعالی در این نمایشگاه دارد.
    

   تعداد بازدید: 378
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .