•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 351
   کد: 176900
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
   مدیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی خبر داد:

   تملک 4200 مترمربع زمین در مسیر اجرای طرح ساماندهی بزرگراه آزادی

   در حال حاضر نیز به منظور امکان اجرای پروژه‌های مشابه در سایر قسمت‌های این محور با بهره‌گیری از مصوبات کارگشای شورای شهر جهت استحصال و بازگشایی 7400 مترمربع به ارزش 150 میلیارد ریال با املاک، اراضی و صنایع حاشیه محور توافق شده که به‌زودی در سال جاری اجرایی خواهد شد.
   تملک 4200 مترمربع زمین در مسیر اجرای طرح ساماندهی بزرگراه آزادی

   مدیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی از تملک 4200 مترمربع زمین در مسیر اجرای طرح ساماندهی بزرگراه آزادی توسط سازمان بازآفرینی شهری شهرداری مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدناصر خطیب در این خصوص گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی سازمان بازآفرینی فضاهای شهری، طی توافق حاصل شده با مالکان اراضی و صنایع حاشیه محور آزادی، 4200 مترمربع زمین، در ضلع جنوبی بزرگراه آزادی حدفاصل میدان قائم (عج) تا خیابان رازی استحصال شد. مدیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی
   وی تصریح کرد: از این متراژ 2700 مترمربع به منظور پروژه‌های در حال انجام ساماندهی ترافیک، سیما و منظر بزرگراه آزادی مانند احداث کندرو، کانال هدایت آب‌های سطحی، احداث پیاده‌روها و فضای سبز در حال بهره برداری و 1500 مترمربع جهت احداث ایستگاه آتش‌نشانی و خدمات مربوط در آینده نزدیک مورد بهره‌برداری قرار خواهدگرفت.
   مدیر طرح ساماندهی بزرگراه آزادی با اشاره به فرآیند استحصال این اراضی عنوان کرد: با همکاری شهرداری منطقه 10 مشهد و با تهاتر با سهم سرانه‌های مرتبط با سطوح لازم برای عمران و آماده‌سازی زمین، معابر و خدمات عمومی حاصل و پروژه‌های شروع شده در آن، در شش ماهه نخست سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
   خطیب افزود: در حال حاضر نیز به منظور امکان اجرای پروژه‌های مشابه در سایر قسمت‌های این محور با بهره‌گیری از مصوبات کارگشای شورای شهر جهت استحصال و بازگشایی 7400 مترمربع به ارزش 150 میلیارد ریال با املاک، اراضی و صنایع حاشیه محور توافق شده که به‌زودی در سال جاری اجرایی خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 351
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .