•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 618
   کد: 176972
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
   سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد تاکید کرد؛

   استفاده از پتانسیل بدنه کارشناسان در مدیریت شهری/ لزوم داشتن باور نسبت به شعارهای مدیریت شهری در عملکرد

   باید ریشه بی اعتمادی شهروندان پیدا و رفع مشکل شود، حتی اگر گام کوچکی هم در این خصوص برداشته شود اتفاق خوبی محسوب می شود.
   استفاده از پتانسیل بدنه کارشناسان در مدیریت شهری/ لزوم داشتن باور نسبت به شعارهای مدیریت شهری در عملکرد

   سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد با تاکید بر دیده شدن کارشناسان و نیروهای فعال دوره های پیش گفت: تاکید بر این است فرصتی برای کارشناسان این حوزه که تاکنون دیده نشده اند، ایجاد کنیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مجید خرمی در مراسم تکریم و معارفه مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 5 با بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: پتانسیل زیادی در بدنه شهرداری و کارشناسان روابط عمومی وجود دارد که باید دید و شناسایی کرد؛ افراد توانمندی که باید مورد توجه قرار بگیرند.
   وی با بیان اینکه حرفه ای بودن و تخصص افراد ملاک ارزشگذاری آنها است، افزود: نکته دیگری که در انتصابات مهم است، این است که افراد برگزیده در جهت تغییر، نشاط و حال خوب شهروندان گام بردارند.
   خرمی ضمن تاکید بر اینکه این باور نه به صورت سیاسی که کاملا قلبی باید باشد؛ اظهار کرد: تاکید بنده بر این است که روابط عمومی ها جدای از اطلاع رسانی، حتما در حوزه اطلاع یابی هم فعال باشند.
   وی افزود: روابط عمومی باید رصد درستی از جامعه داشته باشد؛ به خصوص در این منطقه که قشرهای مختلف جامعه زندگی میکنند و حتی میزبان مهاجرانی از کشورهای دیگر نیز هستیم.
   خرمی ضمن اشاره به رفع مسائل مردم منطقه 5 مشهد تصریح کرد: با توجه به اینکه آمار تماس با 137 در این منطقه پایین است و مردم ترجیح می دهند حضوری مسائل شان را حل کنند، نیاز است تدبیری در این خصوص اندیشیده شود.
   سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد با بیان اینکه توقع معجزه در زمان کوتاه را نداریم، اظهار کرد: باید ریشه بی اعتمادی شهروندان پیدا و رفع مشکل شود، حتی اگر گام کوچکی هم در این خصوص برداشته شود اتفاق خوبی محسوب می شود.
   وی اضافه کرد: خوشبختانه شهردار منطقه 5 فردی آگاه و دانشگاهی هستند که سابقه فعالیت پژوهشی زیادی دارند و با توجه به اینکه مدیر فعلی روابط عمومی هم فردی با تحصیلات دانشگاهی عالیه، مسلط به زبان انگلیسی و با سابقه فعالیت زیادی در عرصه روابط عمومی است که می تواند در کنار یکدیگر موجبات موفقیت زیادی را فراهم آورند.
   خرمی گفت: در دوره های قبل پیش آمده بود که انتخاب مدیرهای روابط عمومی توسط این اداره کل انجام شود در حالیکه یکی دیگر از تاکیدات بنده این بود که مدیر مناطق و سازمان ها، خودشان مدیر روابط عمومی شان را انتخاب کنند تا رضایت کامل داشته باشند.
   گفتنی است، حمید نیکوزاده به عنوان مدیر روابط عمومی منطقه 5 شهرداری معارفه و مهدی حجتی تکریم شد.
   مهین ساعدی 

   تعداد بازدید: 618
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .