•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 760
   کد: 177185
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲
   به منظور بررسی مشکلات ترافیکی صورت گرفت؛

   بازدید شهردار مشهد از بولوارهای شهید طرحچی و کشاورز

   بخشی از مشکلات مطرح شده در کمیته نظارتی منطقه 2 مربوط به ترافیک بولوار شهید طرحچی و کشاورز است که رفع آن در دست بررسی و انجام می‌باشد؛ همچنین سازمان حمل و نقل ترافیک طرح کاملتری را برای رفع این مشکل آماده خواهد کرد.
   بازدید شهردار مشهد از بولوارهای شهید طرحچی و کشاورز

   شهردار مشهد به همراه رییس شورای اسلامی شهر مشهد و اعضای کمیته نظارتی منطقه 2 به منظور بررسی معضل ترافیک بولوارهای کشاورز، شهید طرحچی و نوید از این محدوده بازدید کردند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی صبح امروز در حاشیه این بازدید از بولوارهای کشاورز، شهید طرحچی و نوید و محله اسماعیل‌آباد گفت: مردم به کمیته نظارتی شورای اسلامی شهر در مناطق مراجعه می‌کنند و مشکلات را مطرح می‌کنند که وظیفه ما بررسی این مشکلات است.
   وی افزود: بخشی از مشکلات مطرح شده در کمیته نظارتی منطقه 2 مربوط به ترافیک بولوار شهید طرحچی و کشاورز است که رفع آن در دست بررسی و انجام می‌باشد؛ همچنین سازمان حمل و نقل ترافیک طرح کاملتری را برای رفع این مشکل آماده خواهد کرد.
   کلائی با بیان اینکه امروز به اتفاق اعضای کمیته نظارتی منطقه 2 از چند پروژه این منطقه بازدید داشتیم، خاطرنشان کرد: منطقه سپاد یکی از مناطق مهمی است که نیاز به زیرساخت‌هایی برای توسعه دارد.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 760
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .