•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 566
   کد: 177384
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد خبر داد:

   بازگشایی دوربرگردانهای حرم مطهر برای حمل و نقل عمومی/ دو پارکینگ با ظرفیت 1260خودرو در میدان شهدا و بولوار وحدت احداث می شود

   براساس تصمیمات گرفته شده و در راستای رفاه حال زائران و مجاوران تنها تاکسی ها و اتوبوس ها می توانند از 9 تیرماه نسبت به پیاده و سوارکردن مسافر در دوربرگردان های حرم مطهر از ورودی های خیابان شیرازی، نواب صفوی و طبرسی اقدام کنند.
   بازگشایی دوربرگردانهای حرم مطهر برای حمل و نقل عمومی/ دو پارکینگ با ظرفیت 1260خودرو در میدان شهدا و بولوار وحدت احداث می شود

   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد گفت: با مساعدت تولیت آستان قدس رضوی دوربرگردان های حرم مطهر به روی حمل و نقل عمومی بازمی شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: یکی از طرح هایی که شهرداری مشهد در حوزه حمل و نقل عمومی پیگیری می کرد بازگشایی دوربرگردان های ورودی حرم مطهر بود که به نتیجه نرسیده بود.
   وی اضافه کرد: اما پس از بازدید حجت الاسلام مروی، تولیت آستان قدس رضوی از سیستم حمل و نقل عمومی در جلسه ای که امروز در این خصوص انجام شد، مقرر شد با مساعدت سپاه امام رضا(ع) از روز یکشنبه 9 تیرماه دوربرگردان های ورودی های حرم مطهر به روی تاکسی ها و اتوبوس های شهری باز شود.
   وی با بیان این که ورود خودروهای شخصی همچنان به این محدوده ممنوع خواهد بود، تصریح کرد: براساس تصمیمات گرفته شده و در راستای رفاه حال زائران و مجاوران تنها تاکسی ها و اتوبوس ها می توانند از 9 تیرماه نسبت به پیاده و سوارکردن مسافر در دوربرگردان های حرم مطهر از ورودی های خیابان شیرازی، نواب صفوی و طبرسی اقدام کنند.
   کاظمی در ادامه گفت: یکی دیگر از مشکلات در معابر پیرامون حرم مطهر کمبود پارکینگ است که در حال انتخاب پیمانکار برای احداث یک پارکینگ با ظرفیت 260 خودرو در بولوار وحدت و پارکینگی با ظرفیت 1000 خودرو در میدان شهدا هستیم.
   معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد افزود: همچنین با تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی دو پارکینگ دیگر نیز با مشارکت شهرداری مشهد در دو خیابان اصلی امام رضا(ع) و طبرسی احداث خواهد شد تا زائران و مجاوران خودروهای خود را در این پارکینگ ها پارک و با حمل و نقل عمومی به حرم مطهر مشرف شوند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 566
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .