•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 287
   کد: 177389
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
   عصر امروز صورت گرفت؛

   نجات ۳۰ مسافر در پی آتش‌سوزی یک مجتمع اقامتی در شهر مشهد

   پس از اطفاء کامل حریق و ایمن سازی محل با استفاده از مکنده های قوی هوا و ارائه توصیه های ایمنی لازم به مالکان این مجتمع در خصوص عدم پذیرش مسافر تا زمان ایمن سازی کامل محل آتش سوزی به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه های خود مراجعت کردند .
   نجات ۳۰ مسافر در پی آتش‌سوزی یک مجتمع اقامتی در شهر مشهد

   مدیر منطقه 4 عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از نجات ۳۰ مسافر در پی وقوع آتش سوزی در یک مجتمع اقامتی در خیابان امام رضا(ع) این شهر توسط گروه های اطفای حریق ۳ ایستگاه آتش نشانی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سرآتشیار حسین صالح نظرآباد با بیان این مطلب افزود: عصر امروز در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده دود از یک مجتمع اقامتی در خیابان امام رضا(ع)، ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی، آتش نشانان ایستگاه شماره ۳۲ و ۲۴ و ۲ را به محل حادثه در خیابان امام رضا(ع) پنج اعزام شدند.
   وی افزود: آتش نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند، از سقف کاذب یک مجتمع اقامتی پنج طبقه دود شدید در حال متصاعد شدن به سایر طبقات است که با توجه به اینکه در لحظه حادثه تعداد زیادی مسافر در این مجتمع اقامتی حضور داشتند، آتش نشانان بلافاصله اقدام به نجات و تخلیه افراد گرفتار در طبقات بالایی این مجتمع و انتقال آنان به بیرون از محل آتش سوزی کرده و سپس ضمن انجام عملیات اطفاء حریق، آتش سوزی در این مکان را مهار کردند.
   صالح با بیان اینکه در این حادثه آتش نشانان موفق شدند ۳۰ مسافر ساکن در این مجتمع اقامتی را به سلامت خارج کنند، تصریح کرد: پس از اطفاء کامل حریق و ایمن سازی محل با استفاده از مکنده های قوی هوا و ارائه توصیه های ایمنی لازم به مالکان این مجتمع در خصوص عدم پذیرش مسافر تا زمان ایمن سازی کامل محل آتش سوزی به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه های خود مراجعت کردند .
   گفتنی است علت دقیق وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است. 

   تعداد بازدید: 287
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .