•  
   منبع خبر : 1002
   تعداد بازدید: 476
   کد: 178788
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
   شهردار مشهد مطرح کرد:

   ایران و لبنان از گذشته تا امروز ارتباطات فرهنگی غنی دارند

   طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در ماه‌های آینده به لبنان سفر خواهیم کرد و امیدوارم تا آن روز همکاری‌های فی مابین برای به ثمر رساندن پروژه‌ها به نتیجه مطلوب رسیده باشد.
   ایران و لبنان از گذشته تا امروز ارتباطات فرهنگی غنی دارند

   شهردار مشهد به ارتباطات فرهنگی غنی بین ایران و لبنان از گذشته تا امروز اشاره کرد و گفت: لبنان همیشه یکی از کشورهای مورد علاقه ایرانیان بوده و ارتباطات فرهنگی قدیمی بر این قضیه تاکید دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در نشست کارشناسی و عملیاتی با رییس اتحادیه شهرداران ضاحیه بیروت و شهردار بعلبک کشور لبنان اظهار داشت: خرسندم که در این جلسه به موارد شاخص و عینی و قابل عملیاتی شدن اشاره شد.
   وی با بیان اینکه در چند روز گذشته در خصوص برخی از موضوعات مشورت و گفتگو کردیم، گفت: از موارد مطرح شده می‌توانیم به برخی بپردازیم و عملا اجرایی کردن تفاهمی که در گذشته داشته‌ایم را مدنظر قرار دهیم.
   کلائی با تشکر از دعوت شهردار بعلبک برای سفر به لبنان افزود: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در ماه‌های آینده به لبنان سفر خواهیم کرد و امیدوارم تا آن روز همکاری‌های فی مابین برای به ثمر رساندن پروژه‌ها به نتیجه مطلوب رسیده باشد.
   شهردار مشهد افزود: ما تلاش می‌کنیم سرمایه‌گذاران و علاقمندان به همکاری را با خود به این سفر ببریم.
   کلائی با بیان اینکه لبنان همیشه یکی از کشورهای مورد علاقه ایرانیان بوده و ارتباطات فرهنگی قدیمی بر این قضیه تاکید دارد، گفت: امیدوارم شهرداری مشهد و شهرداری شهرهای بعلبک و ضایحه بیروت اهتمام کنند که موارد مطرح شدن به سمت عملی شدن پیش برود.
   در این جلسه رییس اتحادیه شهرداران ضاحیه بیروت و شهردار بعلبک مشکلات فضای سبز، خدمات شهری و آلودگی هوای این شهرها و پروژه‌های راهبردی در خصوص رفع این مشکلات را مطرح کردند و برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی مشترک با مشهد را پیشنهاد دادند.
   اختر گنجیان
    

   تعداد بازدید: 476
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .