•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 460
   کد: 178841
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
   با هدف زیباسازی منظر شهری صورت می‌گیرد؛

   جمع‌آوری نرده‌های مسیر ویژه اتوبوس خیابان دانشگاه

   در این پروژه، به وسیله جداول، آیلندی با عرض یک متر ایجاد می‌شود که برای زیباسازی آن‌ها هم فضای سبز مناسب و هم طراحی ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
   جمع‌آوری نرده‌های مسیر ویژه اتوبوس خیابان دانشگاه

   شهردار منطقه یک مشهد گفت: در راستای زیباسازی منظر شهری و بهبود عبور و مرور، نرده‌های خط ویژه اتوبوس خیابان دانشگاه (حدفاصل میدان سعدی تا چهارراه دکترا) جمع‌آوری خواهد شد و به جای آن آیلند به همراه فضای سبز ایجاد می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری با بیان اینکه این نرده‌ها موجب ایجاد منظری نازیبا در سطح شهر شده است، اظهار کرد: در این راستا با هدف زیباسازی منظر شهری 700 متر از نرده‌های خیابان دانشگاه (حدفاصل میدان سعدی تا چهارراه دکترا) جمع‌آوری و آیلند به همراه کاشت فضای سبز جایگزین می‌گردد.
   وی بیان کرد: در این پروژه، به وسیله جداول، آیلندی با عرض یک متر ایجاد می‌شود که برای زیباسازی آن‌ها هم فضای سبز مناسب و هم طراحی ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.
   اصغری تصریح کرد: به کارگیری صحیح و اصولی تجهیزات ترافیکی علاوه بر افزایش ایمنی، موجب ایجاد ترافیکی روان و رضایت شهروندان می شود.
    

   تعداد بازدید: 460
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .