•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 229
   کد: 178854
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
   شهردار منطقه 5 مشهد خبر داد:

   بهره‌برداری از بوستان شهید آوینی 57

   مسیر پیاده‌روی، فضای بازی برای کودکان، دستگاه‌های ورزشی برای بزرگسالان، فضای نشیمن جمعی، آبنما و فضای استقاده از وسایل بدنسازی از جمله امکانات پیش‌بینی شده در این بوستان است.
   بهره‌برداری از بوستان شهید آوینی 57

   شهردار منطقه 5 مشهد از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی بوستان شهید آوینی 57 خبر داد و گفت: این بوستان به زودی آماده و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین عبدالله زاده اظهار داشت: بوستان شهید آوینی 57 یکی از بوستانهای شهر مشهد است که از دوجنبه زیست محیطی و گردشگری در این منطقه از مشهد قابل توجه است.
   وی اظهار داشت: مسیر پیاده‌روی، فضای بازی برای کودکان، دستگاه‌های ورزشی برای بزرگسالان، فضای نشیمن جمعی، آبنما و فضای استقاده از وسایل بدنسازی از جمله امکانات پیش‌بینی شده در این بوستان است.
   عبدالله‌زاده با اشاره به بافت متراکم در منطقه و کمبود وجود بوستانهای محلی و ناحیه‌ای در میان بافت، توسعه بوستان‌ها و فضاهای سبز را در سطح این منطقه ضروری دانست
   وی با اشاره به تلاش مدیریت شهری بر افزایش سرانه فضای سبز بیان کرد: توسعه و آبادانی به ویژه در مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مدیریت شهری است.
    

   تعداد بازدید: 229
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .