•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 258
   کد: 178870
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
   در سه ماهه ابتدایی سال 98 انجام شد؛

   اجرای 3 پروژه اصلاح هندسی در معابر منطقه 4 مشهد

   همچنین تقاطع مجلسی و طبرسی جنوبی برای افزایش عرض پیاده‌رو و ایجاد مسیر دوچرخه در مساحت 150 مترمربع و با اعتبار 350 میلیون ریال اصلاح هندسی شده است.
   اجرای 3 پروژه اصلاح هندسی در معابر منطقه 4 مشهد

   شهردار منطقه 4 مشهد گفت: در سه ماهه ابتدایی سال 98 به منظور ساماندهی تردد وسایل نقلیه و تسهیل در عبور و مرور شهروندان در منطقه، سه پروژه اصلاح هندسی در معابر این منطقه انجام شده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی بهبود تردد وسایل نقلیه، کاهش تصادفات و ایجاد محیطی امن برای تردد عابران پیاده را از اهداف اجرای این 3 پروژه اصلاح هندسی عنوان کرد و افزود: یکی از این پروژه ها، اصلاح هندسی ورودی خیابان شهید مفتح 38 با اعتبار 250 میلیون ریال به منظور ایجاد دسترسی به پارکینگ طبقاتی زیتون بوده است.
   وی ادامه داد: همچنین تقاطع مجلسی و طبرسی جنوبی برای افزایش عرض پیاده‌رو و ایجاد مسیر دوچرخه در مساحت 150 مترمربع و با اعتبار 350 میلیون ریال اصلاح هندسی شده است.
   شهردار منطقه 4 مشهد در خصوص پروژه‌های آینده اصلاح هندسی اداره حمل و نقل و ترافیک این منطقه اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها، اصلاح هندسی ورودی شهید بابانظر 49 است که تا پایان سال جاری انجام می شود.
   غلامی تصریح کرد: در این پروژه علاوه بر کاهش مساحت لچکی ورودی شهید بابانظر 49، مسیر کندروی مجزایی برای دسترسی به خیابان ستایش و صاحبدلان با اعتبار 1،2 میلیارد ریال احداث می شود.
   وی خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری اصلاح هندسی خروجی نبوت 45 به منظور دسترسی به پارکینگ طبقاتی زیتون با اعتبار 280 میلیون ریال به مساحت 120 متر مربع اجرا خواهد شد.
   شهردار منطقه 4 مشهد در پایان اضافه کرد: اصلاح هندسی تقاطع خیابان آفرینش و محسن‌زاده به متراژ 300 مترمربع و اعتبار 750 میلیون ریال در راستای اصلاح و ایمن سازی راستگردهای این تقاطع نیز از برنامه آتی اداره حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه چهار است.
    

   تعداد بازدید: 258
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .