•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 466
   کد: 180612
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
   با تلاش گسترده آتش نشانان؛

   حریق انبارهای چوب در میدان توحید مشهد مهار شد

   در این حادثه مقدار زیادی چوب، تخته، الوار و پالت های چوبی در دو انبار بزرگ به دلایل نامشخص، دچار آتش سوزی شده بود.
   حریق انبارهای چوب در میدان توحید مشهد مهار شد

   رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از مهار آتش سوزی انبارهای چوب خیابان موحدین در میدان توحید مشهد، با حضور به موقع و موثر آتش نشانان خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آتشپاد دوم امیر عزیزی با بیان این مطلب افزود: حوالی ساعت ساعت ۲۳ و سی سه دقیقه شب گذشته حادثه آتش سوزی در انبارهای بزرگ چوب در خیابان موحدین مشهد به سامانه ۱۲۵ اعلام که بلافاصله ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع و بافت تجاری، مسکونی منطقه، ده ها آتش نشان را به همراه خودروهای سبک و سنگین اطفاء حریق و ۲ دستگاه نردبان پلتفرم، ماشین های حامل تجهیزات تنفسی و چندین دستگاه تانکر آبرسانی از شهرداری را به محل حادثه اعزام کرد.
   وی اظهار کرد: در این حادثه مقدار زیادی چوب، تخته، الوار و پالت های چوبی در دو انبار بزرگ به دلایل نامشخص، دچار آتش سوزی شده بود.
   عزیزی با بیان اینکه آتش کاملا شعله ور و در حال گسترش بود افزود: در مجاورت محل آتش سوزی، چندین انبار دیگر، مغازه و منزل مسکونی وجود داشت که آتش نشانان در یک عملیات هماهنگ و مداوم موفق به مهار آتش و پیشگیری از سرایت حریق به بافت پیرامونی محل حادثه شدند.
   وی خاطرنشان کرد: این آتش سوزی با تلاش موثر و به موقع نیروهای آتش نشان، بدون هرگونه مصدومی در کمتر از ۹۰ دقیقه خاموش شد.
   عزیزی اضافه کرد: با توجه به تجاری بودن محل و نیز چیدمان غیراصولی مصنوعات چوبی در این انبارها و دیگر اقلام قابل اشتعال و سریع الاشتعال در محل روند، لکه گیری و کاوش این آتش سوزی با دقت زیاد همراه بود که این عملیات با حضور ۱۰۰ آتش نشان و ۵۰ خودرو سبک و سنگین اطفاء حریق تا حوالی ظهر امروز دوشنبه ادامه داشت.
   رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد تصریح کرد: در این آتش سوزی به هفت باب مغازه خسارت وارد آمد و با توجه به گستردگی این آتش سوزی، اعلام علت دقیق وقوع این حریق نیازمند بررسی های دقیق تر کارشناسان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد است. 

   تعداد بازدید: 466
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .