•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 198
   کد: 180762
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

   کاهش 6 دهم درصدی سرانه تصادف هر دستگاه اتوبوس در سال 97

   اتوبوس باید سهم 40 درصدی در حمل ونقل شهری داشته باشند اما متاسفانه این سهم در حال حاضر در مشهد نزدیک به 18 درصد است.
   کاهش 6 دهم درصدی سرانه تصادف هر دستگاه اتوبوس در سال 97

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: سرانه تصادف هر دستگاه اتوبوس در سال گذشته 6 دهم درصد نسبت به سال 96 کاهش داشته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدمهدی حسینی پویا عصر امروز در دهمین همایش تقدیر از اتوبوسرانان فاقد تصادف که با حضور شهردار، ربیس شورای شهر، معاون عمران و حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد، فرمانده انتظامی و معاون دادستان استان برگزار شد، افزود: طی ده سال 85 تا 95 با اقدامات انجام شده تعداد کشته شدگان تصادفات از 25 هزار نفر به 15هزار نفر در کشور کاهش یافت اما طی دو سال گذشته دوباره شاهد افزایش این آمار هستیم.
   وی اضافه کرد: اما خوشبختانه با اقدامات انجام شده و تلاش اتوبوسرانان در سازمان اتوبوسرانی میزان تصادف اتوبوس ها کاهش پیدا کرده است.
   وی تصریح کرد: طبق نظرسنجی های انجام شده سطح رضایتمندی زائران و مجاوران از 63 درصد به 65.5 درصد افزایش پیدا کرده است.
   حسینی پویا ادامه داد: اتوبوس باید سهم 40 درصدی در حمل ونقل شهری داشته باشند اما متاسفانه این سهم در حال حاضر در مشهد نزدیک به 18 درصد است.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد گفت: 1720 دستگاه اتوبوس در ناوگان اتوبوسرانی مشهد فعال است که میانگین سن آنها 7.5 سال است که نسبت به سایر شهرهای کشور بهتر است اما با این حال نیاز به کاهش این سن داریم.
   وی افزود: در این راستا امسال 100 دستگاه مینی بوس به ناوگان اضافه، یکصد دستگاه مینی بوس دیگر خریداری و قرارداد خرید 100 دستگاه اتوبوس در حال نهایی شدن است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 198
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .